banner461
banner195

Halkımızla Gönül Bağımızı Güçlendirmeye Devam Edeceğiz

Ak Parti İl Başkanı Av. Kazım Sunar, son dönemlerde yoğun bir ziyaret programı yaptıklarına dikkat çekerken, bu ziyaretlerin süreceğini söyledi.

Halkımızla Gönül Bağımızı Güçlendirmeye Devam Edeceğiz
09 Nisan 2013 Salı 12:30

banner143
banner134

 İlimizdeki Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yanı sıra, Sivil Toplum Kuruluşlarını, Yardıma Muhtaç aileleri, Şehit ve Gazi ailelerini söz konusu ziyaretler çerçevesinde bire bir ziyaret etmeyi sürdüreceklerini belirten İl Başkanı Sunar, Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a gösterilen yoğun ilgi ve muhabbetin kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi.

Sunar, “Teşkilat olarak oturmuyoruz. Son haftalarda yine yoğun bir programımız var. Göreme kasabamızda yapılan Oryantiring müsabakalarına katıldık ve oradaki dereceye giren sporcularımıza ödüllerini takdim etti. Daha sonrasında Ankara da genel merkezimizde yerel yönetimler sempozyumu düzenlendi. Buraya geniş bir katılım sağladık. Benimle birlikte İl ve ilçe belediye başkanlarımızın yanı sıra, yerel yönetimler, kadın ve gençlik kolları başkanlarımızda bu toplantıya birlikte katıldı. Bu toplantıda belediye başkanımız Sayın Hasan Ünver’in sunmuş olduğu bir proje de ödüle layık görüldü. Hacıbektaş ilçemizde bulunan Huzur evini ziyaret ederek oradaki yaşlılarımızla sohbet etme imkanı elde ettik. Ardından ilimizde bulunan Gazeteciler Cemiyeti ve Kapadokya gazeteciler cemiyetlerini ziyaret ettik. Gazetecilerimizin karşılaştıkları sorunlarla ilgili ve gündemle alakalı sohbetlerde bulunduk. Tıp bayramı nedeniyle hastanemizde doktorlarımızı ziyaret ettik. Dam sendromlu hastalarımızı evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Şehit ailelerimizi ziyaret ederek dertlerini dinledik. Ahiler Kalkınma Ajansı ve Kırsal Kalkınma Kooperatifini ziyaretlerde bulunduk. Baro başkanlığımızı ziyaret ederek ziyaretlerimiz sürdü. Her hafta Sivil Toplum Kuruluşlarımızı, Şehit ve Gazi ailelerimizi, yardıma muhtaç ailelerimizi ve kurum kuruluşlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz. Bu ziyaretlerimizden büyük bir memnuniyet olduğunu söylemem gerek. Bize ifade edilen şu ana kadar genelde siyasetçilerin kendilerini seçimden seçime hatırladıkları oldu. Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan yakın ilgi ve sevgileri de bizleri ayrıca memnun ediyor. Bu ziyaretlerimize ara vermeden devam edeceğiz. Halkımızla Gönül Bağımızı Güçlendirmeye Devam Edeceğiz” açıklamalarında bulundu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.