banner461
banner195

Hayat Tarzımı da, Evimi de Değişmedim

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk, 2.5 Yılı geride kalan Milletvekilliğinin kendisini, aile ve sosyal yaşantısını değiştirmediğine dikkat çekti.

Hayat Tarzımı da, Evimi de Değişmedim
25 Eylül 2013 Çarşamba 11:54

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk, 2.5 Yılı geride kalan Milletvekilliğinin kendisini, aile ve sosyal yaşantısını değiştirmediğine dikkat çekti.

Milletvekili Oldunuz Hayatınızda Ne Değişti sorusuna cevap veren Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk, Milletvekilliğine seçildiği günden bu yana yine Ürgüp ilçesinde ikamet etmeye devam ettiğini, çocuklarının yine aynı okulda eğitim öğretim gördüğünü, sosyal çevresinin de Milletvekilliği öncesindeki şekliyle devam ettiğini dile getirdi.

1.5 Yılı kalan Milletvekilliğini layıkıyla yerine getirip tamamlamak istediğini kaydeden Göktürk, “Milletvekili olduktan sonra hayatımda hiçbir şey değişmedi. Hayat tarzımı değiştirmedim mesela. Milletvekilliği çok ciddi bir sorumluluk ve biz bu sorumluluğu üstlendik. Bu bir görev bilincidir. Bende Milletvekilliğini layıkıyla yerine getirebilmek için sonuna kadar gayret ediyorum. 2.5 Yol oldu, 1.5 yıl sonrasında görev süremiz sona erecek. Bizler, halkımızdan aldığımız vekalet etme yetkisini elimizden geldiği kadarıyla, layıkıyla yapıyoruz. Ne değişti sorusuna cevabım, hayat tarzım değişmedi, evim değişmedi, çocuklarımızın ve ailemizin hayat tarzı değişmedi. Arabam değişmedi. Çocuklarım önce hangi okulda iseler şimdi de aynı okullarına devam ediyorlar. Evimi taşımadım ve halen Ürgüp’te oturuyorum. Sosyal çevremde selam verdiğim, beraber oturup sohbet ettiğim insanlar yine aynı. Bizi tanıyan insan sayısı çoğaldı. Bir insanın isteyebileceği, memleketi için bir şeyler yapabilme çabasını tadabilme, Milletvekili olarak memleketine hizmet getirebilmenin hazzını yaşamak bir insanın isteyebileceği onurlu bir iş. Ben Allah’a şükürler olsun bu onurlu görevi en iyi şekilde tamamlamayı istiyorum. Yakın çevremden Milletvekili oldun hiçbir şey değişmedi diyenlerin sayısı bir hayli fazla. Bu düşünce bana ayrı bir mutluluk veriyor” diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MERTCAN DENLÜ - 5 yıl önce
özünden dönmeden,geçmisinden ödün vermeden devam etmeisini̇ diliyorum..
Avatar
RIT VAN KÖYLÜ YE - 5 yıl önce
ridvan bey hasan bey (bu versi̇yonda olanlar i̇çi̇n) bakin örnek alin sayin veki̇li̇,mütevazi̇li̇k budur.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
seni tanımıyordum tanıdım ama 2.5 yıldır millet vekilisiniz allah için ne yaptınız memlekete bunuda söyleyin bilelim teşekkürler
Avatar
vekilim - 5 yıl önce
vekilim mütevazilik özel yaşamda olur o sizin tercihiniz ama siyaseten mütevazi olan insan vekilliğe aday olmaz olursa temsil ettiğiniz nevşehirde size oy versin vermesin herkesin vebali omuzunuza biner ben vekillerin uyum içinde olduğu sözünü anlayamıyorum sizin ilinize hizmet yarışında diğer vekillerle yapıcı ama dişe diş bir yarışa girmeniz gerekir.ama geçen iki buçuk yılda dışarıdan görünen yeni vekiller kıdemli vekilin peşinde onun sözünden çıkmıyor bu tavır en çok genç vekillere zarar veriyor saygılarımla
Avatar
Anlayamadım - 5 yıl önce
çok sığ bir yorum/düşünce. birisi uyum içinde çalışma nedir izah ederse anlayalım
Avatar
Mekmet Aktif - 5 yıl önce
vekilim sizlerden memnunuz. halktan birisiniz bundan memnunuz. allah aşkına biraz aktif olun. bakanlık felan yokmu hevesinizde. tarım bakanı gibi 50 tane adam edersiniz. biraz gayret. arsa, villa işlerini bırakın da şu memlekete bi kaç çivi çakın.