banner461
banner195

Haziran Seçimleri Kadınlarında Sınavı Olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun son dönemlerde dillerinden düşürmedikleri Yeni Türkiye vurgusunda 2015 seçimleri önemli bir dönüm noktası olacak.

 Haziran Seçimleri Kadınlarında Sınavı Olacak
18 Şubat 2015 Çarşamba 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun son dönemlerde dillerinden düşürmedikleri Yeni Türkiye vurgusunda 2015 seçimleri önemli bir dönüm noktası olacak. Bu önemli süreçte ilimizde bulunan siyasi partilerin kadın kolları teşkilatlarının çalışmaları da seçimin sonucuna önemli etki yapacak.

Son nüfus sayımlarına göre % 51’i kadınlardan oluşan Nevşehir’de AK Parti, CHP, MHP ve diğer siyasi partilerin kadın kolları teşkilatlarının çalışmaları, ilimiz genelindeki kadın nüfusunun partilere göre oy dağılımı da 2015 seçimlerinin önemli noktalarından biri olacak.

Geçtiğimiz günlerde yapılan il kongresinin ardından göreve seçilen AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Milliyetçi Hareket Partisinde kadın kolları başkanlığına getirilen Yıldız Gürbüz ve Cumhuriyet Halk Partisi kadın kolları başkanı Mukaddes Eski başkanlığındaki kadın kolları teşkilatlarının gösterecekleri performans partilerinin seçimdeki başarısı için büyük önem taşıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hakan Sert - 3 yıl önce
bu dönem için bir kadın millevekili şart artık.