banner461
banner195

HDP, ABD’nin BOP Uygulayıcısı

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, HDP’nin Amerike Birleşik Devletlerinin Proje uygulayıcısı siyasi bir uzantı olduğunu belirtti.

HDP, ABD’nin BOP Uygulayıcısı
23 Haziran 2015 Salı 14:14

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, HDP’nin Amerike Birleşik Devletlerinin Proje uygulayıcısı siyasi bir uzantı olduğunu belirtti.

7 Haziran seçimlerinde AKP ve CHP’den aldığı oylarla birlikte oyunu artıran ve meclise girmeye hak kazanan HDP’nin zamanla tarihin çöplüğünde yerini alacağına inandığını kaydeden Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, “AKP’den ve CHP’den aldığı oylarla HDP oyunu % 12.96’ya çıkarsa da seçmen, zamanla HDP(Bölücü Parti)nin bir Barış ve özgürlük Partisi olmadığını olamayacağını, Kandil (Teröristler)in sözünden dışarı çıkamayacağını görecek anlayacak ve desteğini çekecektir. PKK(Terörü) ABD nin BOP uygulayıcısıdır. Vakti, geldiğinde Allahın izniyle onun siyasal uzantıları ABD ile birlikte yok olup gidecektir. Tarihte etnik, bölücü mezhep temelinde isyan çıkaran Hain grupların tümünün ortak özelliği emperyalizmle işbirliği yapmaları kendi Milletini sırtından hançerlemeleridir.  Bir gün tarihin çöplüğünde yerlerini alacaklardır” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.