banner461
banner195

Her Yönüyle Farklı

Yaklaşan milletvekilliği seçimleri öncesinde Nevşehir’de siyasi partilerin aday adayları arasında halkın içerisine giren ve onların sorunlarını dinlemeye gayret isimlerin başında MHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur’u göstermek mümkün. Keza en azından şu ana kadar Uğur gibi sanayicinin bir bardak çayını içen olmadı, ya da kamuoyuna yansımadı.

 Her Yönüyle Farklı
24 Şubat 2015 Salı 16:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşan milletvekilliği seçimleri öncesinde Nevşehir’de siyasi partilerin aday adayları arasında halkın içerisine giren ve onların sorunlarını dinlemeye gayret isimlerin başında MHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur’u göstermek mümkün. Keza en azından şu ana kadar Uğur gibi sanayicinin bir bardak çayını içen olmadı, ya da kamuoyuna yansımadı.

Aday adaylığını açıkladığı günden bu yana kimi zaman köy kahvehanesinde Köylülere neden Milliyetçi Hareket Partisinin Nevşehir’de en az bir milletvekili çıkarması gerektiğinden tutunda, kendisinin bu konudaki düşüncelerini de paylaşan MHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur, kimi zaman da sanayici esnafın yanı başında sıcak bir çayını içerken görülüyor.

Güler yüzü ile halkın ve esnafın sorunlarını dinleyen, çözüm önerilerini sunan Milliyetçi Hareket Partisinin neferi Uğur, bu yönüyle Partililerinin olduğu kadar halkın da ilgisini görüyor.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
egitimci23 - 3 yıl önce
VEKİLLİK EN ÇOK SANA YAKIŞIR BAŞKANIM... ALLAH YARDIMCIN OLSUN.
Avatar
sami - 3 yıl önce
İç güvenlik paketi ile bdp ile aranızdaki ittifakıda anlat vatandaş bilsin
Avatar
Tanım: - 3 yıl önce
işte millet işte vekili