banner461
banner195

Herhangi bir Sorun Yok

Ak Parti’de Mahmut Uluer’in görevden alınmasının ardından gençlik kollarında yaşanan başkanlık sorunu önümüzdeki günlerde çözülecek.

Herhangi bir Sorun Yok
03 Ocak 2014 Cuma 11:40

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti’de Mahmut Uluer’in görevden alınmasının ardından gençlik kollarında yaşanan başkanlık sorunu önümüzdeki günlerde çözülecek.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Ak Parti İl Başkanı Av. Kazım Sunar, sürecin biraz uzamış olabileceğini ancak bu konuda sürecin uzamasının tek nedeninin yapılan seçim hazırlıkları olduğunu dile getirdi.

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Merkezinin de bu süreçte aktif rol aldığını ifade eden İl Başkanı Sunar, “Bu konuda herhangi bir sorunumuz yok. Bu süreçte il, ilçe ve belediye başkan adaylarının belirlenmesi, yapılan temayül yoklamaları, anket çalışmaları gibi yoğun geçen çalışmalar nedeniyle Partimizde gençlik kolları başkanı belirlenemedi. Gençlik kolları genel merkezimiz de seçim çalışmalarımızda bizzat ve aktif görev aldı. Süreç biraz uzamış olabilir ama önümüzdeki günlerde Ak Parti gençlik kolları başkanımızda atanacak” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
genc bir iş adamı - 4 yıl önce
belediye başakanı secerken başında dürüst partisine hizmet etmiş kişi gelir aklımıza kalaba tek aday adı mesut yıldırım
Avatar
Tuz bile kokmaya başladı - 4 yıl önce
tuz bile kokmaya başlamış.hangi dürüstlükten bahsediyor bu akp liler.
Avatar
ak gençlik - 4 yıl önce
inşallah okumuş kendini geliştirmiş siyasetten anlayan insanlardan oluşması temennisindeyiz. nevşehirde üniversite bitirmiş kardeşlerimiz var. nevşehirli insanlar var. bunlarıda davet edelim. saygılar.
Avatar
bir karslı - 4 yıl önce
kalaba yaşıyorum mesut yıldırımı bekliyorum yoksa 40 oyum cöpe gidecek bilesiniz mesut yıldırımı bekliyoruz ailece sülalece ondan başkası cıkarsa kurban ederiz oyları