banner461
banner195

Hüsnü Güneş Köy Köy Dolaşıyor

Aylar öncesinden seçim çalışmalarına başlayan ve önümüzdeki günlerde aday adaylığı başvurusunda da bulunacak olan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Hüsnü Güneş, köy köy dolaşarak Vatandaşlarla sohbet ediyor.

Hüsnü Güneş Köy Köy Dolaşıyor
11 Şubat 2015 Çarşamba 18:17

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Aylar öncesinden seçim çalışmalarına başlayan ve önümüzdeki günlerde aday adaylığı başvurusunda da bulunacak olan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Hüsnü Güneş, köy köy dolaşarak Vatandaşlarla sohbet ediyor.

Geçtiğimiz günlerde seçim çalışmalarına Gülşehir ilçe merkezinde başlayan ve ardından çalışmalarına ara vermeden devam eden Av. Hüsnü Güneş, Hacıbektaş ilçesine bağlı Karaburna köyünde de vatandaşlarla kahvehane toplantısında bir araya geldi.

Köylülerle sohbetinde köyün sorunları hakkında da bilgiler alan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Hüsnü Güneş, köylülere gösterdikleri yakın ilgiden dolayı da teşekkür etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
memleketin kaderini değiştirecek temiz dürüst ve herşeyden önemlisi mütevazi bir adam hatta adam gibi adam.yolun açık olsun sonuna kadar seninleyiz.
Avatar
sn mh - 3 yıl önce
Abi bizim kaderimiz ayni allah senin gibi insanlari başimizdan eksik etmesin sen hep dik durdun sen hiç duruşunu bozmadin sen hep bizi düşündün sen abi bizlere yardim yaptin çocuk yuvasina yetiştirme yurduna senin bu iyiliğini asla unatamayiz bizlerde borçluyz senin gibi efendi ve terbiyeli sen yetimin ve kimsesizin hakkini korudun senin gibi güzel ahlakli insanlar halk ediyor millet vekilliğini allah yardim etsin abi yolun açik olsun...
Avatar
bozkur - 3 yıl önce
Sizi bunlar köy yapmadimi ey karaburnalilar secilseler yine gelmezler secilenlerin teline ulasabiliyonuzmu arayın bakım aklinizi kullanın size yapılanları unutmayın köyümüze suruyelileri yerlestirince ne dusuneceksiniz bakalım
Avatar
vekil - 3 yıl önce
allah yar ve yardımcınız olsun
Avatar
Recep - 3 yıl önce
Allah yolunu açık etsin
Avatar
karaburna - 3 yıl önce
ziyaretınız cok memnun etti insallah vekil olduktan sonra da ziyaretınızı bekliyoruz
Avatar
MEHMET ÇUBUK - 3 yıl önce
ALLAHIM herşeye kadirsin sen ne dersen o olur.YARABBİM Sen Hüsnü Güneş Kardeşimizin Yar ve Yardımcısı ol.ALLAHIM Tayyip Erdoğanın Yanında Görmeyi Bizlere Nasip Et.ALLAHIM Vatanımıza Milletimize Hizmet Etmek İsteyenlere Başımızdan Eksik Etme.YOLUN AÇIK OLSUN ALLAH MUVAFFAK ETSİN.
Avatar
Gülşehir - 3 yıl önce
Hüsnü Güneş hemserimizin alla yar ve yardımcısı olsun. Gülşehir olarak tam destek veriyoruz. Gülşehir kazanacak Nevşehir kazanacak