banner461
banner195

İl Başkanı Sunar’dan 23 Nisan Mesajı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kurulduğu 23 Nisan gününün milli tarihin en parlak sayfalarından biri olarak tarihteki yerini aldığını belirtti.

İl Başkanı Sunar’dan 23 Nisan Mesajı
22 Nisan 2014 Salı 12:00

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kurulduğu 23 Nisan gününün milli tarihin en parlak sayfalarından biri olarak tarihteki yerini aldığını belirtti.
İl Başkanı Sunar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 94. yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında, birlik ve beraberlik sayesinde milli mücadelede zafere ulaşıldığını, işgal altındaki toprakların yeniden özgürlüğe ve bağımsızlığa kavuştuğunu ifade etti.
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin özellikle çocuklar adına barış dolu, aydınlık bir geleceğin mimarlığını yürütmeyi sürdüreceğini vurgulayan Sunar, ‘’Çocuklarımıza sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde yaptığımız çalışmalarla gelecek nesillere daha demokratik ve daha gelişmiş bir Türkiye bırakmak için hiç yılmadan, yorulmadan çalışıyoruz. Bütün arzumuz, size daha güzel bir Türkiye bırakmak. Bugünün çocukları ileride çok daha müreffeh bir Türkiye'yi inşa edecek, dünya barışına önemli katkılar sağlayacaklardır. Barışın tesis edildiği bir ortamı oluşturmakta Ak Partinin en önemli görevleri arasındadır. Çocuklarının geleceğini daha barışçıl bir ortama taşıyoruz.  Bu duygu ve düşüncelerle tüm çocuklarımızın ve milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum’’ dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şemsi paşa pasajı - 4 yıl önce
i̇stenmediği yerde durmakta ısrar edebilen tek adamsın. vallahi bravo.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce @şemsi paşa pasajı
demokrasilerde onun bunun isteyip istememesi önemli değil seçilip o makama gelmişse sizinde sizingibilerinde saygı duyması gerekir.
Avatar
akp li - 4 yıl önce
kazım bey neden bu kadar ısrar ettin o koltukta oturmaya anlamış değilim lütfen istifa et zarar veriyorsun partimize
Avatar
demokratik olmayan akp liler - 4 yıl önce
seçimle gelmiş bir kişiye böyle abes yazı yazanların kişilik bozukluğu olan insanlar olduğunu sanıyorum. o partide başkandan önce gidecek çok kimseler var başkan kimsenin kavukçusu değil doğruları söylüyor
Avatar
çıkar şebekesi ile ters düştü - 4 yıl önce
partideki çıkar şebekesinin yaptıklarını tasvip etmeyince karalama kampanyası yürütenlere yazzıklar olsun bu partinin başına gelecek en dürüst insan
Avatar
vefa ne demek bilirmisiniz - 4 yıl önce
kendi çıkarları için başkan ve partiye zarar verenler başka partilerin testisini dolanlardır.bunların akp olduklarından süphe ediyorum sadece çıkarcılardır