banner461
banner195

İl Kongresi Aralık Sonunda

Seçim sonrasında Ocak ayı içerisinde genel merkez kurultayını yapmaya hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisinde daha önce Ocak ya da Şubat aylarında yapılması planlanan il kongresinin Aralık ayı sonunda yapılması yönünde hazırlıklar yapılmaya başlandı.

İl Kongresi Aralık Sonunda
20 Kasım 2015 Cuma 13:38

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Seçim sonrasında Ocak ayı içerisinde genel merkez kurultayını yapmaya hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisinde daha önce Ocak ya da Şubat aylarında yapılması planlanan il kongresinin Aralık ayı sonunda yapılması yönünde hazırlıklar yapılmaya başlandı.


İl Başkanı Kamil Gülmez yönetimindeki CHP’de 05 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan merkez ilçe kongresinin hemen ardından ilçe kongreleri de yapılacak. İlçe kongrelerinin büyük bir çoğunluğunda kadroların yeniden yapılandırılması hedefleniyor.

İlçe kongrelerinin tamamlanmasının hemen ardından Aralık ayı sonunda ve büyük bir olasılıkla 26 Aralık tarihinde İl Kongresinin gerçekleştirilmesi planlanan Cumhuriyet Halk Partisinde henüz kimlerin il başkanlığına aday olacağı ve bu yönde yönetim oluşturmak için çalışma yürüteceği ise belirsizliğini koruyor.

İl Başkanı Kamil Gülmez ve beraberindeki yönetimin yeniden göreve talip olup olmayacağı konusunda da henüz bir netlik bulunmuyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.