banner421
banner461
banner195

İl Merkezinde Anket Yaptırmadık

Ak Parti İl Başkanı Av. Kazım Sunar, il merkezinde şu ana kadar il başkanlığı olarak bir anket çalışması yaptırmadıklarını söyledi.

İl Merkezinde Anket Yaptırmadık

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti İl Başkanı Av. Kazım Sunar, il merkezinde şu ana kadar il başkanlığı olarak bir anket çalışması yaptırmadıklarını söyledi.

Kamuoyunda il merkezinde anket çalışması yapılıyor söylentilerine açıklık getiren İl başkanı Sunar, genel merkezin il merkezinde bir anket çalışması yaptırıp yaptırmadığından bilgisi olmadığını, ancak il başkanlığı olarak şu ana kadar bir anket çalışması yaptırmadıklarının altını çizdi.

Ak Parti İl Başkanı Av. Kazım Sunar, “Şu an için bizim Ak parti il başkanlığı olarak anket çalışmamız söz konusu değil. Ama genel merkezimiz ilimizde bir anket çalışması yaptırdı mı bilemiyorum. Çünkü konu tamamen genel merkezimizin dahilinde olan bir konu. Genel merkezimiz uygun bulduğu yerlerde anket çalışması yaptırır, gerek duymadığı yerlerde ise anket çalışması yaptırmayabilir. İl başkanlığı olarak şu ana kadar biz il merkezinde bir anket çalışması yaptırmadık” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.