banner461
banner195

İlçe Teşkilatları Ne Olacak?

Son aylarda Türkiye genelindeki teşkilatlarında deprem üstüne deprem yaşayan Milliyetçi Hareket Partisinde Nevşehir il teşkilatında da beklenen oldu.Nevşehir İl Başkanının görevden alınmasının ardından şimdi gözler ilçe teşkilatlarının ne olacağına çevrildi.

İlçe Teşkilatları Ne Olacak?
01 Mart 2016 Salı 13:11

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Son aylarda Türkiye genelindeki teşkilatlarında deprem üstüne deprem yaşayan Milliyetçi Hareket Partisinde Nevşehir il teşkilatında da beklenen oldu.Nevşehir İl Başkanının görevden alınmasının ardından şimdi gözler ilçe teşkilatlarının ne olacağına çevrildi.

İl Başkanlığına Kozaklı'dan bir ismin atanmasına da parti içerisinde tepkiler yükseliyor. Zira, Nevşehir’in en uzak ilçelerden biri olan Kozaklıdan bir ismin Nevşehir’e ne kadar hakim olabileceği de partide son iki gündür eleştiriliyor.

Başta merkez ilçe başkanlığı olmak üzere partinin ilçelerde de değişime gidebileceği öngörülüyor. Ancak bu değişimin sancısının Milliyetçi Hareket Partisinde uzun süre etkisini sürdürmesi de kaçınılmaz.

Yeni görevlendirilen İl Başkanı İlhan Kaya’nın teşkilatların yeniden yapılandırılmasıyla ilgili neler yapacağı önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.