banner461
banner195

İlk Kutlayanlar Vekiller ve Ünver Oldu

Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde Ak Partili Osman Süslü’yü sürpriz bir şekilde deviren Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ı ilk kutlayanlar arasında Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri ile Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de vardı.

 İlk Kutlayanlar Vekiller ve Ünver Oldu
04 Nisan 2014 Cuma 17:32

banner143
banner134

 İlk Kutlayanlar Vekiller ve Ünver Oldu

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde Ak Partili Osman Süslü’yü sürpriz bir şekilde deviren Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ı ilk kutlayanlar arasında Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri ile Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de vardı.

Nevşehir Adliyesine mazbatasını almak üzere gelen Uçhisar’ın Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Ali Karaaslan Adliye girişinde Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile karşılaştı.

Milliyetçi Hareket Partili Uçhisar Belediye Başkanını kutlayan Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri ve Başkan Ünver kendisine yeni görevinde başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uçhisarli - 4 yıl önce
Çok yazık oldu uçhisar a bu başkan bir çivi bile cakamaz
Avatar
tarafsız. - 4 yıl önce @uçhisarli
yaşayıp görmek gerek bence zaman herşeyin ilacı bakalım görelim..................
Avatar
Vatandaş - 4 yıl önce
Cok kötü oldu ali karaaslanın belediye başkanı olması uçhisar 5 yıl geriye düştü hiç bir faliyet yapmaz osman başkanımızı cok arıyacaklar uçhisarlılar yazıkk yazık
Avatar
mustafa kırfaz - 4 yıl önce
vatandaş ve uçhisarlı isminizi söyleyin veya yarin yanıma gelin birlikte konuşalım dertleşelim neden yapamazmış
Avatar
Uchisarlı - 4 yıl önce
osmanın çaktığı çivileride gördük..
Avatar
ferhat ceylan - 4 yıl önce
Ali Karaaslan inşallah bu karanlığın üstesinden gelecek,ama yazıklar olsun kasabamizi bu hale getirenlere,şimdi guluyorsunuz ağlanacak halimize.
Avatar
gercek uchisarli - 4 yıl önce
Yazıklar olsun asil, şu uçhisarin halini görupte hala osman süslü diyenlere.
ali karaaslanin olması menfaatcilere yaramadi tabi. Yandaslari kayiracaz diye, siyasi yatirim yapacaz diye uchisarin hem parasini hem geleceğini harcadilar...