banner461
banner195

İmkansızlıkları Zorlamaya Adayız

Nevşehir Belediye Başkan aday adaylarından Savaş Benli, şu ana kadar Ak Parti iktidarlarının da katkılarıyla Nevşehir’e önemli hizmetler kazandıran yöneticilerin Nevşehir’e kattıkları değerlerin üzerine yenilerini koymak için aday adayı olduğunu söyledi.

İmkansızlıkları Zorlamaya Adayız
01 Kasım 2013 Cuma 23:44

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkan aday adaylarından Savaş Benli, şu ana kadar Ak Parti iktidarlarının da katkılarıyla Nevşehir’e önemli hizmetler kazandıran yöneticilerin Nevşehir’e kattıkları değerlerin üzerine yenilerini koymak için aday adayı olduğunu söyledi.

Önceki gün Nevşehir Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yapan, İl Başkanı Kazım Sunar’a başvuru dosyasını takdim eden Nevşehir Belediye Başkan aday adayı Savaş Benli, doğup büyüdüğü Nevşehir’e gurur ve onurla hizmet için aday adayı olduğunun da altını çizdi.

“İmkansızlıkları” zorlamak için Nevşehir belediye başkan aday adayı olduğuna değinen Benli, “Mevcut belediye yöneticilerimizin şehrimize kattığı olağanüstü hizmetlere yenilerini katmayı, Şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için bütün imkansızlıkları zorlamayı, herkese aynı uzaklıkta değil, aynı yakınlıkta durmayı, tarafsızlığı, birliği, bir olmayı, kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız” açıklamasında bulundu.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak gelecek - 5 yıl önce
Ak partinin vizyonuna, siyasi kimliğine, 2023 kriterlerine uygun devlet kurumlarını ve halkı tanıyan bir birikime sahip olduğunuz kanaatindeyim.
Avatar
sami demirel - 5 yıl önce
oyunu bozacak, zora çomak sokacak, genel merkez gücünü arkasına almış yiğit kardeşim. rabbim yar ve yardımcı olsun.
Avatar
nebi cesur - 5 yıl önce
çok şükür.. hasanpaşa kalesini fethedecek güzel kardeşim...