banner461
banner195

İnanır : “ Benim Partim Belli “ dedi...

Yaklaşan Yerel Seçimler öncesinde Nevşehir gündeminde ismi en çok zikredilen AK Parti eski Nevşehir İl Başkanlarından Zafer İnanır, 2014 Mart Yerel Seçimleri için aday adaylığı konusunda önemli mesajlar verdi.

İnanır :  “ Benim Partim Belli “ dedi...
05 Eylül 2013 Perşembe 20:16

banner143
banner134
İnanır, aday adaylığı konusunda Nevşehir kamuoyundan yoğun bir teveccüh olduğunu, şuan istişare içerisinde olduğunu durum değerlendirmesi yapacağını sonrasında bu konuda ilerleyen günlerde düzenleyeceği basın toplantısında  net kararını açıklayacağını belirtti.

AK Parti Nevşehir Eski İl Başkanı Zafer İnanır, MHP’den de aday adayı olacağı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını da dile getirerek bu konuda beni tanıyanlar çok iyi bilirlerki ben AK Partiliyim ve partime Teşkilat içinde olsun dışında olsun her zaman hizmet ettim her zamanda hizmet etmek ve AK Partimin birer parçası olmaktan da gurur duydum dedi.
İnanır : “Ak Parti Nevşehir Teşkilatı’nda 4 yıl düreyle İl Başkanı olarak görev yaptım, partim dışında farklı bir mecradan aday olmam sözkonusu bile değildir” diyen İnanır, “Seçimler bir bayrak yarışıdır, Nevşehir’e hizmet etmek amacıyla aday adaylığı başvurusunda bulunduğumda bu müracaatım  Ak Parti’den başkasına olmayacaktır” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
CCC - 5 yıl önce
zaten mhp den aday olsun 45 sene mücadele verdiğim davadan istifa ederim bizim içimizden olsun bizden olsun sistersek 1 oy da alsak gam yemem
Avatar
ak gençlik - 5 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun....
Avatar
ilter sağırsoy - 5 yıl önce
zafer inanır ın tuttuğunu koparabilecek yeterlilikte bir isim olduğuna inanan kaç kişi var bilmiyorum ama şimdi sağda solda ben oda nın adayı değil partimin adayayım diyormuş yani oda yı dışlıyormuş eğer bu doğruysa oradaki arkadaşlarını da üzer bence.. tabsi kendi bilir... iyi bir çıkış yakaladı ama nazlı halleri ve milleti aptal yerine koyması gibi tavırları hanesine eksi yazıyor benden söylemesi...
Avatar
Mehmet Bıkmazer - 5 yıl önce
sanada bu yakışırdı zafer inanır...
Avatar
VATAN - 5 yıl önce
zafer beye yakışır başkanlık ama önemli olan bişey varki herkez kimin ne yaptıgını gördü hizmet yapıldı yada yapılmadı olayına girmiyorum sadece nevşehir icin güzel bir insan olarak gördüğüm icin hakkında hayırlısı olsun ilter bey yazmış uyarı niyeliği ile ama bence hitaplar yanlış size yakışmıyor ilter bey okadar tarafsız bir yazarsanız yapılan yanlışları yazın herkez bilsin sizde ne demek istediğimi anladınız ama o konulara girme cesaretini gösterecek kimseyi görmedim eskiler zafer bey ve nevşehir icin hayırlısı olur....
Avatar
yelda - 5 yıl önce
ilter beyin yorumunu okudum.öncelikle çok taraflı bir yazı olmuş.burda ilter bey zefer beyin odayı dışladığını falan yazmış bence bu nevşehir halkının yada insanların düşüncesi değil tamamıyla ilter bey kendi düşüncelerini yansıtmış.sizinde dediğiniz gibi kimse aptal değil neyin ne olduğunu herkez biliyor.zafer beyi tanıyanlar nerde nazaman ne yapacağını bilen nezaman konuşulması gerektiğini nezaman susulması gerektiğini bilen bir beyfendidir.allah yardımcısı olsun.
Avatar
çağrı - 5 yıl önce @ilter sağırsoy
zafer beyin tuttuğunu koparacağına inanan kalabalık bir kitle var. öyle olmasa aday adayı olduğu seçimlerde halk oylamasında en üstlerde yer almaz. bunu aday olarak seçildiği zaman herkez görecektir.
Avatar
şahin g - 5 yıl önce @ilter sağırsoy
zafer beyin aldığı görevi laikiyle yapacağına inananlardanım.beyfendiliği,içimizden birinin olması,tuttuğunu kopartır.allah yardımcısı olsun...