banner461
banner195

İnanır NTSO’nun Adayı mı?

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı M. Arif Parmaksız ve yönetiminin oda seçimlerinin ardından Başkan Ünver’in karşısına aday çıkarma ya da çıkan adaylardan uygun bulunacak birinin desteklenmesi konusunda sözleri Ak Parti eski il başkanı Zafer İnanır’ı mı işaret ediyor?.

İnanır NTSO’nun Adayı mı?
28 Ağustos 2013 Çarşamba 12:20

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı M. Arif Parmaksız ve yönetiminin oda seçimlerinin ardından Başkan Ünver’in karşısına aday çıkarma ya da çıkan adaylardan uygun bulunacak birinin desteklenmesi konusunda sözleri Ak Parti eski il başkanı Zafer İnanır’ı mı işaret ediyor?.

Yerel seçimlere 6 aydan daha az bir süre kala Nevşehir kamuoyunun konuştuğu konuların başında bu geliyor. Ancak henüz her iki taraftan da tek bir cümle sarf edilmiş değil.

Ak Parti İl Başkanlığı koltuğunda 3 yıla yakın bir süre oturan, ardından Elkatmışçı damgası yiyerek il başkanlığının ardından uzun süre siyasetten uzak kalan Ak Parti eski il başkanı Zafer İnanır bilindiği üzere son genel seçimlerde Ak Partinin milletvekili aday adayları arasında da yer almıştı.

NTSO Seçimlerinde Başkan Arif Parmaksız’ı destekleyen İnanır, seçimlerin ardından Meclis başkan yardımcılığına seçilen iki önemli siyasetçiden biri olmuştu.

Ak Parti tabanına yabancı olmayan Zafer İnanır’ın Ticaret ve Sanayi odası ve TOBB’un da desteğiyle Nevşehir belediye başkan adaylığına soyunup soyunmayacağını önümüzdeki günler gösterecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüp'lü - 5 yıl önce
zafer abim gerek beyfendiliği ile gerekse tecrübesi ve birikimiyle vatandaşın teveccühünü kazanacak bir isimdir.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
yürü be zafer bey sana yakışır başkanlık yıllarca hakkını yediler şimdi sıra sende allah yolunu acık tutsun
Avatar
misafir - 5 yıl önce
ak parti bu kişiyi aday gösterdiğinde oy kaybedeceğini şimdiden yazsınlar bir tarafa.bu iş zafer beyle olmaz.ak parti işini zora sokar.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce @misafir
ak parti zafer bey yüzünden oymu kaybedecek aday olsun rekor kırar kardeş sanırım hasan beyin yanındasınız belli sen kendi üzme bişey olmaz aday olsun bakalım görelim artık hasan paşa devri bitecek yeter nevşehirmizi parsel parsel sattı ne kaldı görecegiz
Avatar
yani - 5 yıl önce
her çıkan ismi bi yıpratma hastalığı var bazılarında.ak parti il başkanlığı yapmış bir şahsiyettir.memleket evlatlarına sahip çıkmalı.ondan sonrada ithal aday istemiyoruz demek ne kadar doğru.hayırlısı olur.
Avatar
misafir - 5 yıl önce @nevşehir
ben hasan beyin yanında değilim bende isterim memleketin evlatlarından birinin olmsını fakat belediye başkanlığı il başkanlığı yapmak gibi olmaz orası farklı bir makamdır ben zafer beye yakışmazda demiyorum ama yapabilir mi altından kalkabilir mi? ona bakmak lazım kaldıramayacağı yapamayacağı yükü yüklememek lazım.
Avatar
vatan - 5 yıl önce @nevşehir
nereyi satmış söyle de bizde bilelim ne kadar kolay yazması ispat etsene nereyi sattığını .
Avatar
ONUNCU KÖY - 5 yıl önce
zafer bey yerini bulmuştur üzerinde yeni bir görev ve sorumluluk vardir o ona yeter aksi durumda onu buralara getirenler sirtindan inmezse hiçbir şey yapamaz onun kamburunu çikarirlar bence kasitli ve amaçli bir haber rabia selami istismari yapanlara dikkat asil perde arkasi adayi onlar