banner461
banner195

Isınır, Bazı Projelerini Paylaştı

Demokrat Partinin Nevşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Isınır, ilimize kazandırmayı planladığı projelerini ilk kez açıkladı.

Isınır, Bazı Projelerini Paylaştı
03 Ocak 2014 Cuma 10:44

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Demokrat Partinin Nevşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Isınır, ilimize kazandırmayı planladığı projelerini ilk kez açıkladı.

Plansız, Projesiz bir işe kalkışmadıklarına değinen Demokrat Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Isınır, bazı projelerini anlatırken, zaman zaman kamuoyu ile projelerini paylaşmayı sürdüreceğini de belirtti.

Başkan Adayı Mustafa Isınır’ın ilk etapta Nevşehir kamuoyu ile paylaşmayı istediği projeleri Şöyle:

  • Nevşehir, Kapadokya bölgesinin merkezi konumunda. Ve bölgenin turistik bir yöre olması itibariyle de ilimizde bir an önce kongre turizmi geliştirilmeli. Bunun için alt yapı en kısa zamanda oluşturulmalı.
  • İl Merkezinde ciddi oranda bir düğün salonu sıkıntısı yaşanıyor. İl Merkezinin dışında gelişen yerleşim alanlarında da belediye bünyesinde düğün salonları inşa edilmesi sağlanmalı.
  • Son yıllarda hızlı bir şekilde gelişen mahallelerde spor salonları yapılmalı, gençler bu spor salonlarından ücretsiz yararlandırılmalı.
  • Bisiklet ve Yürüyüş yolları yapılmalı ve ilimizde buz pisti yapılmalı.
  • Nevşehir’in eski yerleşim alanları üzerinden özellikle Kale ve civarının üzerinden geçebilecek şekilde Teleferik sistemi inşa edilmeli.
  • İlimizde yaşlı bakım evi konusunda ciddi bir sıkıntı söz konusu. Bu konuda belediye yaşlılara büyük bir kolaylık sağlamalı.
  • İl Merkezi dışında Vatandaşların yararlanabileceği, rahatlıkla ulaşabileceği hamamlar yapılmalı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Zekeriyya İlleez - 4 yıl önce
isınır,demokratların nevşshir'de ki bayrağı.allah yar ve yardımcın olsun.selamlar.
Avatar
mustafa ısınır - 4 yıl önce @Zekeriyya İlleez
syn zekeriyya bey düşünceleriniz bizi takipleriniz onurlandırmıştır. nevşehir halki herşeyi̇n en güzeli̇ne layiktir yillarca özlemini çektiği önemi kazandırmak. dp. bağrağı altında gururla geçmişte verdiğimiz hizmetin devamı için bu yola baş koyduk teşkler yanımıza olduğunuz için..