banner461

İspat etsinler yarın istifa ederim

Ürgüp belediye başkanı Fahri Yıldız, geçtiğimiz günlerde dikkat çeken bir konuya da açıklık getirdi.

banner503
İspat etsinler yarın istifa ederim
07 Temmuz 2017 Cuma 13:27

banner143
banner134
Ürgüp belediye başkanı Fahri Yıldız, geçtiğimiz günlerde dikkat çeken bir konuya da açıklık getirdi.
Başkan Yıldız, Ürgüp belediye meclisinde de gündeme gelen belediyeye bakanlıktan gelen bir paranın harcanamayarak geri gönderildiği yönündeki iddiaların ispat edilmesi halinde istifa edeceğini söyledi.
Başkan Yıldız, “Bizden önceki dönemlerde belediyelere çuvalla paralar gönderiliyordu bakanlıklardan. Belediyelerin büyük bir bölümü bu paraları çarçur ediyordu. ANAP döneminde Ürgüp belediyesi de bu belediyelerden biriydi. AK Parti döneminde hadi bize gönderinde harcayalım denmiyor. Bir proje karşılığında bakanlıklardan para alabiliyorsunuz. Bu dedikodu benimde kulağıma geldi. Mecliste de bana sordular aynı cevabı verdim. Herhangi bir bakanlıktan bir belediyeye para gelmiş ve başkan bunu harcamayıp geri gönderdiyse haindir. Yok böyle bir şey. Hangi bürokrat, hangi siyasetçi, hangi etkili ya da yetkili kimse bunu söylüyorsa ispat etsin yarın görevimden istifa ederim. İlla ki bunu kimin söylediği ortaya çıkar. Mızrak çuvala sığmaz” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mustafa Karaman - 3 yıl önce
Bir belediye başkani belediyesine para gelecek istemem geri alin diyecek oylemi
Çok komik ,ya bugunlerde kendi belediyesini secim olmad8ği halde sif cikar ve koltuk ugruna yerden yere vuran ksiler türedi urgup belediyesindeki hizmet ve proje çalismalari turkiyede ornektir nerden bir açik bir kusur bulucaz derdindeler ayip ayip yapmiyorsunuz bari yikmayin