banner461
banner195

İsrail'e Bir Tepkide Güneş’ten

İsrail Askerlerinin İşgal altındaki topraklarda, Mescidi Aksa’ya yönelik yaptıkları saldırı tüm Ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de sivil toplum kuruluşları tarafından kınanıyor.

İsrail'e  Bir Tepkide Güneş’ten
10 Kasım 2014 Pazartesi 17:32

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İsrail Askerlerinin İşgal altındaki topraklarda, Mescidi Aksa’ya yönelik yaptıkları saldırı tüm Ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de sivil toplum kuruluşları tarafından kınanıyor.

Kapadokya Spor Kulübü Başkanı Av. Hüsnü Güneş, İsrail’in saldırılarına artık bir dur denmesi gerektiğine dikkat çekerken, “Bu coğrafyada öncelikle emperyalistlerin desteği ve işbirlikçi ihanetiyle bu işgal gerçekleşti. Bizler siyonist işgale tavır alırken onun arkasındaki asıl güç olan emperyalizme ve bugün hassaten Amerikan emperyalizmine karşı tavır almak zorundayız. Aynı şekilde bölgede kendi halklarını katleden barbarca, vahşice, hunharca, zalimce katleden işbirlikçi iktidarlara tavır almaksızın siyonist işgale tavır almamız mümkün değildir” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bırakmazlar - 4 yıl önce
buraları sana bırakmazlar kardeş bence hiç uğraşma
Avatar
Adam - 4 yıl önce
reklam kokan hareket bunlar mayk
Avatar
filistinli - 4 yıl önce
buraları sana bırakmazlar derken mescidi aksa sahip çıkıp siyonist israil demenin neresi yanlış bende söylüyorum siyonist israill adam bu açıklamasında siyasetmi yapıyor bu karın darlığı nedir?
Avatar
ali - 4 yıl önce
memleketin böyle bi spor kulübüne ikdiyacı vardı tamam oldu.