banner461
banner195

İttifakın Başkanları da, Adayları da Kayıp

Saadet Partisi ile Büyük Birlik Partisinin Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de seçim ittifakı henüz hedeflenen çıtaya ulaşmadı.

 İttifakın Başkanları da, Adayları da Kayıp
02 Mayıs 2015 Cumartesi 17:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi ile Büyük Birlik Partisinin Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de seçim ittifakı henüz hedeflenen çıtaya ulaşmadı.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da düzenlenen aday tanıtım programının ardından Milli İttifakın ne adayları, ne de başkanları ortalarda yok. Seçime sayılı günler kala Milli İttifakın adaylarının ne yaptığı merak konusu.

Aday tanıtım toplantısının öncesinde Nevşehir’de bir basın toplantısı düzenleyen Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit ve Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, o günden bu yana milli ittifakın adayları ile birlikte ne sokakta, caddede bir esnaf ziyaretinde, ne de ilçe, belde ya da köylerde seçim çalışması yaparken görüntülenemedi.

Söz konusu basın toplantısına Milli İttifakın iki milletvekili adayı Uğur Keleş ve Abbas Büken ile birlikte çıkan her iki başkanın o gün Parti genel merkezindeki yoğun işleri dolayısıyla toplantıya katılamayan Milli İttifakın Nevşehir’deki ikinci sıra adayını da ne zaman Nevşehir Kamuoyu ile tanıştıracakları da belirsizliğini koruyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVŞEHİRLİ MİLLİ GÖRÜŞÇÜ - 3 yıl önce
ben yillarin milli görüşçüsüyüm.her zaman diyorum.erbakansiz saadet partisi ihtiyarlar cwmiyeti olur.duyuyormusun bay simit.fatih erbakan başa gelene kadar size asla oy yok.diğerlerine zaten yok
Avatar
dede - 3 yıl önce
Bu saatten sonra ak partiden başkasına oy vermem
Avatar
özbek - 3 yıl önce
süleyman özbekin girdiği yerden iş çıkmaz zaten
Avatar
Nevşehir - 3 yıl önce
size mi soracaklar ne yapacaklarını?
Avatar
sevban - 3 yıl önce
bunlarin kendine hayri yok ki
Avatar
....yazık bunlara... - 3 yıl önce
....yazık bunlara...