banner461
banner195

Kalfaoğlu’ndan Ülkücülere Sandıklara Nasıl Sahip Çıkılır? Dersi

Nevşehir’de hemen hemen bütün siyasi partilerin olduğu gibi pek göz önüne çıkmayan, ancak seçim çalışmalarında aktif rol alan bir iki siyasi parti merkez ilçe başkanından biri de MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu. Kalfaoğlu, Ülkücülere seçimde sandıklara nasıl sahip olunur dersi verdi.

 Kalfaoğlu’ndan Ülkücülere Sandıklara Nasıl Sahip Çıkılır? Dersi
26 Ekim 2015 Pazartesi 16:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de hemen hemen bütün siyasi partilerin olduğu gibi pek göz önüne çıkmayan, ancak seçim çalışmalarında aktif rol alan bir iki siyasi parti merkez ilçe başkanından biri de MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu. Kalfaoğlu, Ülkücülere seçimde sandıklara nasıl sahip olunur dersi verdi.

Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığında Ülkü Ocağı üyeleriyle bir araya gelerek 1 Kasım seçimlerinin önemi ve sandık güvenliği ile ilgili seminer toplantısı yapıldı. Ülkücü Hareketin bir neferi olan Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, Ülkücü gençlere seçim günü sandıkların açılmasından sayılmasına ve tasnifine kadar nasıl hareket etmeleri gerektiğini anlattı.

Beyaz tahta başına geçip şekiller çizerek ülkücü gençlere görevlendirilecekleri sandıklarda hareket tarzlarının ne olacağını da anlatan Kalfaoğlu’nun Sandıklara nasıl sahip çıkılır dersine Ülkü Ocağı Başkanı Yahya Leblebici de katıldı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.