banner461
banner195

Kamil Duru Ustalık döneminde Çat İçin talibim

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru beraberinde kalabalık bir heyetle ustalık dönemi için aday adaylık başvurusunu AK Parti Nevşehir Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz’e yaptı.

Kamil Duru Ustalık döneminde Çat İçin talibim
31 Ekim 2013 Perşembe 20:27

banner143
banner134
30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinde yeniden aday adayı olan Çat Belediye Başkanı Kamil Duru’ya Çat Kasabasından gelen kalabalık bir vatandaş grubu kendisine büyük bir destek vererek,Biz iyi ve kötü günde Başkanımızın her zaman yanındayız dediler...

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru’nun aday olması için geldiklerini söyleyen Çat halkı biz başkanımızdan son derece memnunuz biz Başkanımızı Ustalık döneminde yeniden makamında görmekistiyoruz dediler.

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru bu Yerel seçimler çok büyük önem arz ediyor tarihi bir süreç yaşıyoruz Burada önemli olan AK Partimiz .Bizde AK Parti bayrağıyla beldemize en güzel hizmet sunmak adına bu göreve yeniden talip olduk.Bu anlamda dünden bu güne bizleri destekleyen ve bizlere teveccüh gösteren Çat kasabalı hemşerilerime teşekkür ediyor hepsinden Allah razı olsun Aday adaylığımızında hayırılı ve uğurlu olmasını diliyorum dedi.AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ise burada yaptığı açıklamada biz herkese eşit mesafedeyiz dedi. Açıkgöz, ‘’ Daha önceden Çat Kasabası için bir müracaat almış bulunmaktayız. Allah hayırlı uğurlu etsin.
Belirleme sürecin de ise Çat Kasabası’nda anket yaptıracağız. Anket ve temayül sonuçlarına göre çıkan arkadaşı biz belediye başkan adayı olarak ilan edeceğiz’ ‘ diye konuştu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ALİ - 5 yıl önce
çat kasabasina yapmiş olduğu hizmetlerden dolayi kamil başkanima teşekkür ederiz.
Avatar
hoca - 5 yıl önce
inşallah tekrar sen başkan olursun kamil bey...çat seninle gurur duyuyor..allah yolunu açık etsin...
Avatar
Çatlı - 5 yıl önce
yeter artık diyelim yeni yüzlere ihtiyaç vardır diye düşünüyorum
Avatar
çat - 5 yıl önce
Bencede yeter isi tadinda birakmak lazim son donem yapilanlar ortada daha dogrusu bisy yok
Avatar
Ey oğul - 5 yıl önce
hayirli mübarek olsun usta olun inşallah
Avatar
ALİ - 5 yıl önce
durmak yok kamil başkanimla yola devam..
Avatar
çatlı - 5 yıl önce
zaman gövde gösteri değil iş yapma zamanı abimiz için demiyorum ama gerek sami başkan gerekse mevcut baskan köyümüze partimize insanımıza dürüst doğru kim hizmet edecekse o kazansın partimiz belediyemiz kazansın inş.iyiy çalışmalar fikret abi saygılar.
Avatar
bilo - 5 yıl önce
babanız mı yaptırdı yolları kamil baskana devam yolu acık olsun