banner461
banner195

Kamuoyunda Yanlış Bir Algı Oluşturulmaya Çalışılıyor

Ak Parti il başkanı Av. Kazım Sunar, Ülke kamuoyunda dershanelerin kapatılması tartışmalarında hükümetin aleyhine yanlış bir algı oluşturulmaya çalışıldığını söyledi.

Kamuoyunda Yanlış Bir Algı Oluşturulmaya Çalışılıyor
26 Kasım 2013 Salı 11:22

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA)  Ak Parti il başkanı Av. Kazım Sunar, Ülke kamuoyunda dershanelerin kapatılması tartışmalarında hükümetin aleyhine yanlış bir algı oluşturulmaya çalışıldığını söyledi.

Ak Parti hükümetinin ya da Milli Eğitim bakanlığının dershanelerle ilgili kararın herhangi bir kesime karşın alınacak bir karar olarak algılanmaması gerektiğinin altını çizen Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar, bazı çevrelerin Ak Parti hükümetinin dershanelere karşı bir tutum içerisinde gösterilmeye çalışıldığının altını çizdi.

Sunar, “Ülkemizde dershaneler konusunda Ak Parti hükümetimizin ve milli eğitim bakanlığımızın alacağı kararlar herhangi bir kesime karşın alınmış kararlar olarak değerlendirilmemeli. Bu konuda Başbakan Yardımcımız Sayın Bülent Arınç’ın değerlendirmeleri önemli. Kamuoyunda Ak Parti hükümetimizin dershanelere karşı olduğu yönünde bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Bu tamamen yanlış” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dirican - 4 yıl önce
yalan söylüyorsun kazım bey
Avatar
türkiye - 4 yıl önce
doğrusu ne? eğitim sistemini oyuncak yaptınız hükümet olarak, burnunuzu sokmadığınız iş kalmadı.sırf siyasi çekişme,işbirliği ve çıkarlarınız uğruna çocukların geleceğiyle oynamaya hakkınız yok. vatandaş her şeyi görüyor.
Avatar
Gurbetin Ali'nin oğlu - 4 yıl önce
Neresi yalan. Yıllarca eğitim sistemimizi felç eden, 1 fakiri bedava okutuyoruz diye 100 kişiyi haraca bağlayan, bu yüzden devlet okullarını da atalete iten, çocuklarımızı yarış atına çeviren, tamamen kapitalist bir zihniyetin ürünü olan, biz velileri gönüllü sömürten, bir zihniyetin değişimi neden zorunuza gidiyor. Eksikleri var, ama sırasıyla onların da düzeleceği inancıyla sonuna kadar destekliyorum
Avatar
Gurbetin Ali'nin oğlu - 4 yıl önce
Bu arada bazı kardeşlerimizin odağında kapitalizm ve görüş holiganlığı olduğunu görmek, yıllarca tüm faaliyetlerini destekleyen bizleri derinden üzmüştür. Bunu da yarın Allah'ın huzurunda söyledim diyebilmek adına yazıyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin.
Avatar
İNSANLIK... - 4 yıl önce
padişahim çok yaşa.....
Avatar
HESAP-KİTAP - 4 yıl önce
1-nevşehirde 3 özel okul var kimin çocuğu gidiyor?
2-bu okullarin doluluk orani ne?
3-nevşehirdeki dersaneler de özel okula çevrilse mevcut özel okular da devrilmez mi?
4-şuan dersanelere gidenlerle özel okula giden çocuklarin aile ekonomik durumunu nedir?
Avatar
yc - 4 yıl önce
dirican kazım başkana yalan söylüyorsun demişsin sen doğrusunu söyle görelim o zaman istersen söyleyemezsen ben doğrusunu söyleyeyim dün çevik bir itine okul bağışlayan fetullah bugün başbakana firavun demektedir.. yıllardır attıığı adımlarla hep şüphe uyandıran fetullah ın bugün hizmet anlayışının müslümanlara değilde islam düşmanlarına olduğu artık aşikardır. fetullah kardinalein elini öperken hoplamadıınız ama başbakan eğitimde reform yaparken zıpladınız. yemezler
Avatar
Başkana sorun - 4 yıl önce
nevşehirde hangi okulun verdiği eğitim öğrencilerini üniversiteye taşıyacak. kazım başkana bir sorun bakalım hukuk fakültesini kazanmak için sadece okuldan mı eğitim almış. mesele sadece hükümet cemaat çarpışması olsaydı keşke. dersaneler olmadan anadolunun leke sürülmemiş evlatlarının bir yere gelemeyeceğini bilen şer odakları hedeflerine ulaşmak üzere. ülke yönetimi gene varlıklı beyaz türklerin çoçuklarına kalacak...noktaaa....