banner461
banner195

 “Kapadokya Havalimanı 1 Kasım’da Yeniden Açılıyor”

01 Mayıs 2017 tarihinde Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle kapatılan Kapadokya Havalimanı' 1 Kasım'da yeniden açılıyor.

 “Kapadokya Havalimanı 1 Kasım’da Yeniden Açılıyor”
13 Ekim 2017 Cuma 12:00

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri AK Parti Grup toplantısı sonrasında Başbakan Binali Yıldırım ile bir araya gelerek Nevşehir’e yatırımları ve Kapadokya’nın geleceğini konuştular.

“Kapadokya Havalimanı 1 Kasım’da Yeniden Açılıyor” 


AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, "Nevşehirli vatandaşlarımız 1 Kasım'da havaalanlarına yeniden kavuşmalarının sevincini yaşayacak" dedi.

AK Kadrolar çalışıyor

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, “Şehrimizi daha ilerilere götürecek çalışmalar için hep birlikte girişimlerimizi sürdürüyoruz.  Gerekli ziyaretleri yapıyor ve şehrimiz için istişarelerde bulunuyoruz. İnşallah daha çok çalışarak Nevşehirimizi daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi.

Açıkgöz, Kapadokya havaalanının yeniden açılmasında Nevşehir'in  Milletvekilleri olarak el birliğiyle çalıştıklarını belirterek, “Çünkü Nevşehir’de hizmette aksaklığa meydan veremeyiz. Nevşehir'in aksaması demek Turizmin aksaması demektir. Turizmin başkenti Kapadokya’mızı kolay ulaşımı sağlayan ulaşım ağlarımızla doyasıya gezmeye ve eşsiz güzellikleri yerinde görmeye yerli ve yabancı konuklarımızı bekliyoruz.” dedi.


6 aylık aradan sonra yeniden hizmete girmeye hazırlanan Kapadokya Havalimanı bölgesel olma özelliği ile sadece Nevşehirlilerin değil Aksaray, Niğde, Yozgat, Kırşehir ve Kayseri illeri içinde büyük önem arz ediyor.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İsmail - 10 ay önce
Ne çabuk eskidi uçak pisti istanbul da dakikada 1 tane uçak inip kalkıyor bişey olmuyorda burada günde 4 uçak inince nasıl bozuluyor...
Demekki zamanında yaparken çalmışlar bunun veya kalitesiz malzeme kullanmışlar o da yine çalmak oluyor
Avatar
Reis 50 - 10 ay önce
Slm vekilim Allah razı olsun yaptınız ve yapacağınız hizmetlerden dolayı.Nevsehiri Nevsehir yapacak sayın velilerim sizler görünüyorsunuz yaliniz eski saraflar cadesine hic bakım olmuyor burayada bur çare bulun çünkü o çarşı sizin ve bizlerin efsanesidir Nevsehirin bel kemigiydi Allah yardımcınız olsun . Durmak yok yola devam .Gurbetçi 50 Herne Reis 50