banner461
banner195

Kapadokya'ya Yeni Yılın ilk müjdesini 'Dinler' verdi

Anadolujet 2019 Ocak ayı itibariyle Nevşehir Kapadokya Havalimanı (NAV) - Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) uçak seferlerinin frekansını 5'ten 7'ye çıkarıyor. 

Kapadokya'ya Yeni Yılın ilk müjdesini 'Dinler' verdi
30 Kasım 2018 Cuma 17:31

banner143
banner134

AnadoluJet, uçuş ağlarını genişletmeye ve uçuşlarını artırmaya devam ediyor.

İstanbul Sabiha Gökçen’den haftanın 3 günü icra edilmekte olan Nevşehir karşılıklı seferleri artık haftanın her günü gerçekleşiyor. İstanbul (Sabiha Gökçen) – Nevşehir karşılıklı uçuşları 1 Ocak 2019 dan itibaren Haftanın 7 günü başlıyor...

Anadolujet 2019 Ocak ayı itibariyle Nevşehir Kapadokya Havalimanı (NAV) - Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) uçak seferlerinin frekansını 5'ten 7'ye çıkarıyor. Yani, İstanbul Sabiha Gökçen'den Nevşehir'e artık her günü uçuyoruz!

Bu güzel haberi ilk olarak "Güzel bir haber..." başlığı ile Kapadokya'nın güzel insanı KAPTİD Başkanı Yakup Dinler verdi. İşte Dinler'in sosyal medya hesabından duyurduğu o açıklama; "Güzel bir haber... Anadolujet Ocak ayı itibariyle Nevşehir Kapadokya Havalimanı (NAV) - Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) uçak seferlerinin frekansını 5'ten 7'ye çıkarıyor. AnadoluJet Başkanı Sayın Said Samil Karakaş'a çok teşekkür ederiz. Darısı Antalya ve İzmir seferlerine ..."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.