banner461
banner195

KAPTİD'ten Milletvekillerine Tebrik

KAPTİD Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler , 1 Kasım seçimleri sonrası seçilen Milletvekilleri için kutlama mesajı yayımladı.

KAPTİD'ten Milletvekillerine Tebrik
02 Kasım 2015 Pazartesi 15:58

banner143
banner134
Hepimizin bildiği üzere 01 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşen Erken Genel Seçimde 07 Haziran 2015 seçimine kıyasla AK Parti oyunu ciddi şekilde arttırarak tek başına hükümeti kurma görevine sahip olmuştur.


KAPTİD Yönetim Kurulu olarak Nevşehir'de AK Parti'den Milletvekili seçilen Sn. Mustafa Açıkgöz, Sn. Murat Göktürk ve Sn. Ebubekir Gizligider'i bu önemli göreve yeniden seçilmiş olmalarından ötürü tebrik ederiz.


Ülkemizde ve yakın coğrafyamızda yaşanan olaylardan ötürü zor günler geçirdiğimiz bu dönemde bu sonuçların hayırlı olmasını temenni ederiz.



Nevşehir ekonomisinin lokomotif endüstrisi olan ve 54 sektörü doğrudan etkileyen Turizm sektörünün sorunlarının çözümü, sektörün geliştirilmesi ve sektör olarak uzun yıllardır beklediğimiz “Turizm Meslek Yasası’nın” kanunlaştırılması için işbirliği içerisinde olacağımızı ve çözüm odaklı çalışmalar yapacağımıza inanarak selam ve saygılarımızı sunarız.



Yakup Dinler


Yakup Dinler
Yönetim Kurulu Başkanı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.