banner461
banner195

Karapınar MHP İle Yürüyecek

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mustafa Uğur Karapınar Kasabasını ziyaret ettiler.

Karapınar MHP İle Yürüyecek
08 Mayıs 2015 Cuma 18:18

banner143
Karapınar MHP İle Yürüyecek
İlgili Galeriye Git
banner134
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA KARAPINAR’DA SICAK KARŞILAMA 

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mustafa Uğur Karapınar Kasabasını ziyaret ettiler.

MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, Mustafa Uğur, İl Başkanı Göksel Taşçı ve partililer seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. MHP heyeti seçim çalışmaları kapsamında Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar Kasabasını ziyaret ederek burada vatandaşların sıkıntılarını dinlediler.

MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol burada yaptığı açıklamada Karapınar Kasabası AKP iktidarının yapmış olduğu çalışmalardan memnun mu soruyorum? Karapınar Kasabasına bugüne kadar AKP hükümeti neler yaptı. Kasabanıza bugüne kadar hangi dikili taş yapıldı. Kimlere iş istihdamı sağlandı. AKP Milletvekilleri bugüne kadar kuru kuru gadalarını alırım ile halkımızı kandırdı. Karapınar Kasabasına söz veriyoruz MHP iktidarında gelişen ve büyüyen bir kasaba yapmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Bizler asla sizleri seçimlerden seçimlere hatırlayan milletvekilleri olmayacağız. Karapınar halkı artık kendi kasabalarına bir dikili taş yapmayan AKP hükümetine ve milletvekillerine dur desinler. Bizimle yürü Karapınar şeklinde konuştu.

Karapınar Kasabasında sıcak bir karşılama da bulunan vatandaşlar MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol’un yapmış olduğu kısa konuşmanın ardından Varol’u uzun süre alkışladılar. Kasaba halkı 7 Haziran tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinde MHP ile iktidara yürüme sözü verdiler. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Karapınarlı - 3 yıl önce
Bu tür açıklamalarla ak partinin kaybedeceğini ümit edenler 7 Haziran. Saat 21de herşeyi görecekler. KARAPINAR bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada ak parti ile yürüyecek bu böyle biline ....
Avatar
sevban - 3 yıl önce
karapinar da mhp dusunemiyorum bile
Avatar
Hyylaz.. - 3 yıl önce
herkas kendi görüşü il yorumlasın bence..?

benim görüşüm farklı . karapınarlı
Avatar
hükümdar - 3 yıl önce @Karapınarlı
herkas kendi görüşü il yorumlasın bence..?

benim görüşüm farklı . karapınarlı ;)
Avatar
Hükümdar reis - 3 yıl önce
harkas kendi işime geldiyi gibi yorumlamasın benim görüşüm farklı karapinarli ;)
Avatar
karapinarli - 3 yıl önce
Haberin %90 yalan haber sahsen ben oradaydim hic ilgi gosteren yoktu bile
Avatar
karapınarlı MHPYe Oy vermeeeez - 3 yıl önce
%91akp li bu kasaba kim kimin nerden hizmet aldığnı biliyor.biz mhp yi de gördük.biz bir pireye yorgan yakmayız. kimse heveslenip ağzının suyunu akıtmasın.zamanı gelince pireyi öldürmesini de biliriz biz genel secimde akpartiden baskasınada oy vermeyiz.....bu böyle biline insaallah yine...3..0
Avatar
yorumcu - 3 yıl önce
sayın fib haber tarafsız haber yaptığınız için teşekkür ederiz başarılarınızın devamını dileriz