banner461
banner195

Karataş, “Yenilere Gerek Yok, BBP’de Birleşelim”

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, son günlerde yeni açılan siyasi partilere değinirken, bu partilerin birilerinin şahsi egolarını tatmin etmek için kurulduğunu söyledi.

 Karataş, “Yenilere Gerek Yok, BBP’de Birleşelim”
19 Kasım 2014 Çarşamba 16:52

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, son günlerde yeni açılan siyasi partilere değinirken, bu partilerin birilerinin şahsi egolarını tatmin etmek için kurulduğunu söyledi.

Türkiye’de böyle oluşumlara gerek olmadığını, toplumun değerlerine sahip çıkan Büyük Birlik Partisi çatısı altında birleşmenin sağlanması durumunda ancak başarı sağlanabileceğini belirten Karataş, “Mantar Gibi Türeyen Tabela Partileri Toplumun Geleceğine Katkısı Olmadığı Gibi Sadece Şahısların Egolarını Tatmin Etmektedir. Son Derece Kritik Bir Önem Arz eden 2015 Genel Seçimlerinde Şahıs Partilerinin Değil Toplumun Bütün Milli Ve Manevi Değerlerini, Muhalefetteki Bütün Partilerin Tabanlarını Birleştirip Kenetleyebilecek Ülkenin Birlik Ve Bütünlüğünün Bir Aynası Olan Büyük Birlik Partisi Söz Etmek Milletimizin Gönlünde Geleceğe Bir Umut Işığı Yakabilir. Böyle Bir Oluşumun Gerçekleşebilmesi Şahıs Ve Tabela Partilerinin Yönetimlerinin Kendilerine Bağımlı Çevreleri Örneğin HAS Parti Gibi Düş Kırıklığına Uğratan Egolarından Vazgeçerek İhanet Odaklarına Karşı Tek Bir Çatı Altında Şanlı Bayrağımız Etrafında Herkesin Benimseyebileceği değerlerimize bağlı Bağımsız Yerli Düşünen Ismarlama Akılla Değil Program Ve Projeler İçerisinde B.B.P. de Buluşmaları Ve Zaman Geçirmeden Türk Milletinin Karşısına Çıkılmalı Ortak Milli Manevi Şuurla Moral Kaynağımız Olmalı. Söz Konusu Vatan İse Gerisi Teferruattır. İktidar Partisi Kendisi İle Kayıkçı Kavgası Yapan Meclisteki Sözde İki Muhalefet Partisi Olduğu Müddetçe Kesinlikle İktidarda Kalır. Hükümet de Bu Partililerden Çok Memnun Ve Zaman Zaman da Belirtmektedirler. Şu An Ülkemiz Büyük Bir Yangın Çemberin İçerisinde. Allah Sonumuzu Hayır Etsin.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
allah askına gıdın bu dıyardan dogru soyluyo arkadaş bıde lıselerde teskılatlanıyormussunuz bırbırıne kırdırmayın cocukları