banner461
banner195

Karataş’tan AB Bakanına Tepki

BBP Nevşehir İl Başkanı Şerafettin Karataş HDP’li Avrupa Birliği Bakanı Ali Haydar Konca’nın Sözde Ermeni Soykırımına dair sözlerinin yenilir, yutulur olmadığını söyledi.

Karataş’tan AB Bakanına Tepki
05 Eylül 2015 Cumartesi 12:39

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) BBP Nevşehir İl Başkanı Şerafettin Karataş HDP’li Avrupa Birliği Bakanı Ali Haydar Konca’nın Sözde Ermeni Soykırımına dair sözlerinin yenilir, yutulur olmadığını söyledi.

1915 Sözde Ermeni Soykırımının zorla Türkiye’ye kabul ettirilmek istendiğine değinen Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, “Türkiye’nin kabul etmediği ve zorla 1915 olayları kabul ettirilmek istenmesi ve Dünyada bütün arşivler incelenip, ispat edilememiş Avrupa Birliği Bakanı Ali Haydar Konca’nın Ermeni olaylarını herkes kabul ediyor da ne demek?. Bu bir ağır suçlamadır. Avrupa Birliği Bakanın sözleri Avrupalıları doğrular nitelikte olması ve Ülkemizde bu kişiyi Bakan yapanlar susmakta ve büyük vebal altındadırlar. Terörist PKK ya sırtlarını dayayanlar sözde barış siyaseti güdenlerin oyununa gelinmemeli. Türk Milleti böyle açıklamalarla birilerinin gerçek amaçlarını gayelerini artık görmelidir” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.