banner461
banner195

Karataş’tan Numanoğlu'na İnce Dokundurma

osyal Medyayı Siyasi parti il başkanları arasında en aktif kullanan isimlerden biri olan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, son paylaşımları arasında ince siyasi bir dokunuşa da yer verdi.

Karataş’tan Numanoğlu'na İnce Dokundurma
04 Eylül 2014 Perşembe 12:55

banner143
banner134

 Karataş’tan İnce Dokundurma

NEVŞEHİR(MHA) Sosyal Medyayı Siyasi parti il başkanları arasında en aktif kullanan isimlerden biri olan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, son paylaşımları arasında ince siyasi bir dokunuşa da yer verdi.

Ak Partinin 62. Hükümetinde Başbakan Yardımcısı olarak görev alan Numan Kurtulmuş’a yönelik ince bir siyasi eleştiri de bulunan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Karataş, “Kurtulmuş’un AKP İktidarı Milletimizi Sömürdü” sözlerine yer verip şu an kendisinin AKP’nin has adamlarından biri olduğu eleştirisinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
the ciamaat - 4 yıl önce
sayın kurtulmuş siyasi çizgisi belli bir kişi, çok da isabetli bir seçim başbakan yardımcılığı için sayın il başkanı cemaatın kuyruguna takılıp gitmeselerdi keşke o zaman böyle açıklamaları dikkate "belki" alınırdı.chp ile elele vermiş bir parti mensubu olduğunu unutmasın..!
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 4 yıl önce
ye kurkum ye anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az bukarrrrr soyle bakin kalkinma partisine neleri gorursunuz
Avatar
serafettin karataş - 4 yıl önce
sonuç olarak toplum adına siyaset yapan siyasetçilerin fikir üreten siyasetten eş dost akraba gibi yakınlarını zenginleştirmeyen hesap verebilen yapılacak her türlü imar rantlarının toplum yararına şekillenmesinde rol oynamaları ve aşırı zenginleşmemeleri ve bağımsız yargı karşısında hesap vermeleri gerekmektedir. aslında çok uzaklara gitmemek gerekir, amerika birleşik devletlerinde bir lider ancak 8 yıl başkanlık yapmaktadır. detaylarını düşünürseniz daha iyi kavrayabilirsiniz.hülasa bir parti kuracaksın yüzlerce insanların emeğini heba edecek ve bu siyasette kul hakkın özüdür.
Avatar
Güngör ŞEN - 4 yıl önce
sayin şerafetti̇n beyi̇ kutluyorum o kurtulmuş deği̇lmi̇ydi̇ tayi̇p i̇çi̇n harun gi̇bi̇ geldi̇ karun oldu di̇yen bunu nasil yalayacak
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
süleyman doğru,numan kurtulmuş vs. akp hakkında yaptıkları yorumları youtube'den bir izleyin. genel başkanken attılar şimdi akp'de genel başkan yardımcısıyken yattılar. askında istediklerine ulaşamadı. ne ekonominin başına geçebildi nede bakan olabildi. giderek eriyorlar.
Avatar
SÜLEYMAN ÖZBEK - 4 yıl önce
sayın yorumcu bi̇z akp gi̇bi̇ fi̇ravunlaşmayacağız di̇yen sayın numan ........ kayırmana gerek yok. bi̇z aynı yeri̇mi̇zde duruyoruz ki̇seni̇n peşi̇ne takılma ni̇yeti̇mi̇z yok selamlar