banner461
banner195

Kavaklı Vatandaşlar Yiğit Başkanlarının Yanında

AK Parti Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit,İyi günde de kötü günde de vatandaşıyla beraber…Başkanlarından memnuniyetlerini dile getiren Kavaklı vatandaşlarda biz Başkanımızdan memnunuz her zaman olduğu gibi bugünde yarında hep yanında destekçisiyiz Allah ondan razı olsun diyerek Başkanlarıyla gurur duyduklarını dile getirerek ona dualar ediyorlar...

Kavaklı Vatandaşlar Yiğit Başkanlarının Yanında
14 Aralık 2013 Cumartesi 21:33

banner143
Kaavak Kasabasının Celal Yiğit Başkanı Var
İlgili Galeriye Git
banner134

AK Parti Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, sosyal kişiliği ile halkın sevgilisi oldu...

AK Parti Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit Kavaklıları iyi ve kötü gününde yalnız bırakmıyor. Doğum, hastalık, ölüm, düğün, hac, umre ve benzeri durumlarda Belediye Başkanı Celal Yiğit,ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor.

AK Parti Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, katıldığı düğünlerde ve nikâh törenlerinde yeni evlilere iki cihanda saadet dilerken, aileleri tebrik edip çiçeği burnunda çiftlere hediye veriyor.Düğün salonu ve mahallelerde yapılan düğün davetlerinin tamamına katılan Belediye Başkanı Celal Yiğit’e, çocuklarda yoğun ilgi gösteriyor.

 Başkan Celal Yiğit Her zaman halkın arasında…

Yoğun ziyaretçi trafiğine ve belediye hizmetlerine rağmen hafta içi her gün mesaisinin büyük bir bölümünü halkın içerisinde ve onların sıkıntılarını dinleyerek, sorunlara çözüm üreterek geçiren Başkan Celal Yiğit, hafta sonu da çalışmalarına ara vermiyor. 

Dernek ve sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerine, cenaze ve düğün törenlerine katılan Belediye Başkanı Celal Yiğit, davetleri geri çevirmiyor, halkın mutluluğunu da üzüntüsünü de paylaşıyor.

Mutlu günlerinde aileleri yalnız bırakmayan Kavak Belediye Başkanı Yiğit, vatandaşın üzüntülerine de ortak oluyor. Göreve geldiği günden beri her zaman halkın arasında olan Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, cenazelerde de vatandaşın yanında bulunarak destek oluyor, acılarını paylaşıyor.

Halkla sık sık çeşitli etkinliklerde bir araya geliyor...

Belediye Başkanı Celal Yiğit ayrıca hastaları da hastane veya evlerinde ziyaret etmeyi de ihmal etmiyor.Sosyal belediyeciliğin gerektirdiği her platform da, Kavak halkına gerektiği şekilde hizmet etmek için tüm imkânları ile vatandaşların yanında olan Kavak Belediye Başkanlığı, iyi günde de kötü günde de vatandaşa hizmet vermeye devam ediyor.

Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit’in göreve geldiği 2004 yılından bugüne kadar sosyal belediyecilik alanında yapılan sayısız hizmetlerin olduğunu söyleyen vatandaşlar ise; “Gerek Belediyecilik anlamında gerekse Sosyal Belediyecilik alanında hizmetlerinin çok olduğunu biliyoruz. Başkanımız bizi hastalıkta sağlıkta her zaman yanımızda olarak bizim YİĞT başkanımız olarak onunla ne kadar övünsek azdır diyerek kendilerine duydukları büyük sevgi ve saygılarını ifade ediyorlar...

Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit sadece Kavaklıların değil çevre belde ve il,ilçelerinde örnek gösterdiği ve takdir ettiği bir şahsiyet olarakta büyük takdir topluyor.

Bunun için Belediye Başkanımız Sayın Celal Yiğit'e’e teşekkür ediyoruz.Yol asfalt kaldırım,Dükkan,Taziye evi,Tertemiz mezarlılarımız,Gerek Doğal Depoculuğu beldemize kazandırması, Düğün Salonumuz,Cami,Parke caddelerimiz,Duraklarımız, Sarı taş ustalığının Turizm çevresinde markalaştırılması gibi daha bir çok konuda kıt kaynaklarıyla Belediye olarak kasabamıza yaptığı hizmetleri saymakla anlatamayız.Bunca işlerinin arasında Her fırsatta düğünümüzde, cenazemizde hep aramızda oluyor” dediler.

Anlaşılan o ki Kavak kasabasında vatandaş Celal Yiğit Başkanını çok seviyor. Ve her şartta Başakn Yiğit'in yanında olmayı sürdürüyor ve Başkanlarında 5 vakit namazlarında dualar ettiklerini belirtiyorlar.


Kavak Sevdalısı Yiğit...!

Her defasında doğduğum memleketime hizmet vermek için bu onurlu görevde Ellerinden geldiğince Hz. Ömer adaleti ile hizmet verdiklerini söyleyen Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, “ Çok şükür Yetim hakkı yemedik, yedirtmeyiz. Her zaman Mazlumun yanında, halkın hizmetindeyiz.AK Partimizin Kavak kasabamızda AK hizmetkarıyız” dedi.


Nevşehir kamuoyununda taraflı tarafsız büyük sevgisini kazanan Celal Yiğit Başkanımızın işi gücü rast gelsin ona tümAllah yar ve yardımcısı olsun...


İşte Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit'in "Durmak Yok Yola Devam" dedirten çalışmalarını anlatan görüntülerinden bir bölümünü sizlerle paylaşıyoruz...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kavaklı - 5 yıl önce
her zaman yanındayız başkanım allah yar ve yardımcın olsun seni allah için çok seviyoruz
Avatar
kavak nakliyat - 5 yıl önce
içinde vicdan olan allah korkusu olan biri yüreğinin sesini dinlediğinde celal yiğit i ne kadar sevdiğimizi çok rahat anlar gerisi faso fiso yiğit başkanımla kavakta durmak yok yola devam
Avatar
s. - 5 yıl önce
celal başkana rakip olduğunu sananlar, kendi gölgelerini gün batımında gören akıl fukarası zavallılardır. sayın başkanım, gün yeniden doğduğunda herkes gölge boyunu görecektir. seni seviyoruz.
Avatar
özkavaklı - 5 yıl önce
kavk nevşeehirin gülü yiğitlerin mekanı yetimlerin dostu dualalrımızda oylarımızda seninle kavakta işlem tamam başbakanım erdoğan ın rozet taktığı yiğit başkanımla her şartta beraberiz
Avatar
vefanın adı kavak - 5 yıl önce
kavakta herşey yolunda başkanımızı sım sıkı kucaklamak için sabırsızlanıyoruz kavaklı olarak her zaman olduğu gibi vefamızı yine seçimlerde gururla sandıkta gösterecek yiğit başkanımıza tam destek vereceğiz
Avatar
ustalık - 5 yıl önce
adamlıksa adamlık hizmetse hizmet vefaysa vefa sevdaysa sevda tüm derdi çabası davası kavaksa kavakta tüm vatandaşın aynında büyük başkanım ak partiyle ustalık döneminde kavak yiğit başkanının yanında.
Avatar
Yiğit adam - 5 yıl önce
Eğilmez, bükülmez doğrunun,hakkın,iyiliğin ve hizmetin yanında yalakalığın karşısında riyanın. Karşısında adam gibi adam Celal başkan .
Avatar
Kavağın Yiğit Başkanı Var - 5 yıl önce
gönüllerin başkanı celal yiğit