banner461
banner195

KAVAK'lı Yiğit Başkanının Yanında

Nevşehir Merkeze bağlı Kavak kasabasında AK Partili Belediye Başkanı Celal Yiğit Ustalık dönemi için yeniden Belediye Başkanı seçildi...

KAVAK'lı Yiğit Başkanının Yanında
30 Mart 2014 Pazar 21:59

banner143
Celal Yiğit'in Seçim Coşkusu
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir ve Ürgüp ile birlikte tüm Kavak kasabalı vatandaşların sevgilsi olan Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit 30 Mart 2014 Yerel seçimlerindende zaferle ayrılarak üçüncü dönem Ustalık döneminde Kavak kasabasının Belediye Başkanlığını yürütecek.

Allah doğruların yardımcısıdır diyerek sandıkların galibi ve seçimlerden zaferle çıkan Celal Yiğit ve Tüm Kavak kasabasına hayırlı olsun diyoruz ...

Seçimleri kazanan Başkan Yiğit için Kavaklı vatandaşlar duyduğu büyük memnuniyeti dile getirerek Yiğit Başkanımızla Durmak Yok yola Devam diyerek günün zaferini duaları ve hazırladıkları pastayla kutladılar.

Seçim sonrası Açıklamalarda bulunan Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, Seçimlerin kasabamıza şehrimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Kavak kasabamızdan bize güven ve destekleri için herkese teşekkür ediyorum dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet mehmet - 4 yıl önce
ak partiyle ve bilhassa celal başkanla oyun olmaz bunu kafanıza iyi sokun ve celal başkana rakip olacak zaman bir daha düşünün.
Avatar
istikrar - 4 yıl önce
kavakta ak parti istikrarı kazandı.bbp 40 ıncı dakikada kaybetti.başbakanımızın gece 12.45 te dediği gibi bugün kavakla beraber türkiye kazanmıştır.