banner461
banner195

Kavak'ta Ak Parti'den En Güçlü Aday Yine Celal Yiğit

Nevşehir Merkeze Bağlı Kavak beldesi Belediye Başkanı Celal Yiğitin örnek çalışmalarıyla özellikle son iki dönemde Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in en önemli cazibe merkezleri arasında yerini aldı.

Kavak'ta Ak Parti'den En Güçlü Aday Yine Celal Yiğit
06 Kasım 2013 Çarşamba 17:42

banner143
banner134
Nevşehir'in Yiğit Başkanı Kavak Belediye Başkanı Celal YİĞİT...!
Önce Doğal Depoculuğun Bölgede Merkez haline dönüşmesi, Sarı Taş ustalığının Kavak kasabasıyla markalaşarak Başta Uçhisar ,Göreme Ürgüp Avanos Mustafapaşa olmak üzere Taştan ekmeğini çıkartan en büyük ticari yapı üssü olarak parmakla gösterilir haline dönüşen kasabada ,Kavaklı Vatandaşların Hastalığında Sağlığında Düğününde Cenazesinde her zaman adeta 24 saat bizzat kendi sürdüğü aracıyla Acil servis görevi görerek halkın sevgilisi olan Nevşehir’in Yiğido Başkanı olarak nam salan Celal Yiğit,Ustalık dönemine hazırlanırken Kavaklı hemşerilerinden büyük destek görüyor.

Örnek Gösteriliyor...
Dünden bugüne gerek Çevre beldeler içerisnde gerek ilçe ve  şehir merkezinde başarılarıyla kıskandıran herkesimce örnek başkan olarak gösterilen Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit ,Temmuz ayında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Kurulda bizzat kendisinin taktığı Rozetle yeniden gönül verdiği AK Partiye yuvasına dönmüş olmanın büyük mutluluğu ile Ustalık dönemi için Hedef 2023 Kavak Beldesi için projelerini hazırladı...

Kavak İçin Ak Parti'den En Güçlü Aday Yine Celal Yiğit...

Kişiliği ve gönül adamı olarak Kavak ta halkın sevgilisi olarak büyük destek verdiği ve İki dönemin en istikrarlı ve en başarılı Belediye Başkanı olarak gösterilen Başkan Yiğit, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan a olan büyük sevgi ve hayranlığı ile Halkımızın Hizmetkarı olarak Herşey Kavak için diyor...

Celal Yiğit'le Kavak Kasabası Önümüzdeki seçim süreci ise kasabanın cazibe merkezi oluşunun tescillendiğinin göstergesi... 
 

Her belde ve ilçe olduğu gibi Kavak Kasabasını kaybetmek istemeyen AK Parti teşkilatı Celal Yiğit'i yeniden aday göstermesi kuvvetli bir ihtimal olarak dile getiriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NECMİ CANTEKIN - 5 yıl önce
CELAL BAŞKAN KAVAK SENINLE
ÇAĞ ATLADI İNŞALLAH BU SEFER
DAHA FAZLASI OLUR HAYIRLISI
Avatar
Mehmet Güneç - 5 yıl önce
adam gibi adam.adam gibi başkan.yolun açık olsun.
Avatar
ahmet mehmet - 5 yıl önce
inşallah üçüncü döneminde de başarılarla dolu bir 5 yıl daha bizleri bekliyor. sayın başkanımı heyecanla bekliyoruz. gururluyuz çünkü nevşehir beldeleri içinde parmakla gösterilecek başarılı bir başkanımız var.
Avatar
uchisarlı - 5 yıl önce
celal başkana başarılar
Avatar
mehmet - 5 yıl önce
kavak köy girişi 10 yıldır çift yol olcak kaldırım yapılacak inşallah bu dönem olur
Avatar
Kavaklı - 5 yıl önce
büyük başkan celal başkan....
Avatar
ahmet soylu - 5 yıl önce
kavak kasabasında inşallah 3. döneminizde başarılarınıza başarı katarak bu davada devam etmenizi canı gönülden istiyoruz.
Avatar
uçhisar - 5 yıl önce
yilmaz osma nin daha başarili olacağini tahmin ediyorum.