banner461
banner195

Kaymaklı’ya 4.5 Yılda 26 Milyon TL Yatırım Yaptık

Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı beldesine son 4.5 yılda 26 Milyon TL tutarında yatırım kazandırdıklarını kaydeden Belediye Başkanı Halit Elma, devam eden projelerin de tamamlanmasıyla beldenin çok ciddi bir yatırım miktarına ulaşacağını söyledi.

Kaymaklı’ya 4.5 Yılda 26 Milyon TL Yatırım Yaptık
29 Ağustos 2013 Perşembe 13:38

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı beldesine son 4.5 yılda 26 Milyon TL tutarında yatırım kazandırdıklarını kaydeden Belediye Başkanı Halit Elma, devam eden projelerin de tamamlanmasıyla beldenin çok ciddi bir yatırım miktarına ulaşacağını söyledi.

2009 – 2013 Yılları arasında beldenin rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında kasabanın en önemli problemlerinden biri olan Kaymaklı yer altı şehrinin çevre düzenleme çalışmalarının çok büyük önem taşıdığını söyleyen Belediye Başkanı Halit Elma, önümüzdeki günlerde yapılacak bir ihale ve ardından yapılacak çalışmaların ardından çevre düzenleme çalışmalarının da kısa zaman içerisinde tamamlanacağına değindi.

Son 20 Yılda Kaymaklı kasabasına getirilen yatırımların toplamı kadar beldeye yatırım kazandırdıklarını söyleyen Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, “2009 Yılında göreve geldiğimiz ve seçimler esnasında kasaba halkımıza taahhüt ettiğimiz hemen hemen bütün sözlerimizi yerine getirdik. Bu süre zarfında beldemize 26 Milyon TL lik yatırım kazandırdık. Beklide son 20 yılda kasabamız bu miktarlarda bir yatırım almamıştır. Ama Kaymaklı kasabamız hizmetin en iyisine layık” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
erdemsemih - 5 yıl önce
nerde biz niye göremiyoruz 26 milyonluk yatırımı
Avatar
tuna - 5 yıl önce @erdemsemih
gören görüyor sen ve senin gibilerin görmesi önemli değil.
Avatar
m karaman - 5 yıl önce
sadece derenin islahi butun yatirimlara bedel
Avatar
tarafsız - 5 yıl önce
sayın fib haber yetkilileri tarafsız davranın...elmayla armutu karıştırıyorsunuz.istediğinizi yayınayıp istediğini yayınlamamak sizlere hiç yakışmıyor..
Avatar
kaymaklı50 - 5 yıl önce @tarafsız
halkımız elmayı da iyi bilir armutları da iyi bilir. elma ile armutları karıştırmaz.
Avatar
erdemsemih - 5 yıl önce @tuna
tuna efendi gel beraber bakalım benim görmeyipte senin gördüğün neymiş