banner461
banner195

Kayseri dev mitingine hazır

Kayseri'de bugün gerçekleştirilecek ''Milli İradeye Saygı Mitingi'' öncesinde kentteki cadde ve sokaklar Türk bayrakları, Atatürk ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın posterleriyle süslendi.

Kayseri dev mitingine hazır
21 Haziran 2013 Cuma 09:41

banner143
banner134

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığı tarafından tarihi kalenin surlarına dev Türk bayrağı, Atatürkve Başbakan Erdoğan'ın posterleri asıldı. Ayrıca Belediye tarafından Mustafa Kemal Paşa Bulvarı da Türk bayraklarıyla süslendi.

NEVŞEHİR Akın akın Kayseri'ye gidiyor...

Başbakan Erdoğan'ın Kayseri ye gelecek olmasını sevinçle karşılayan ve heyecanla beklediklerini belirten Nevşehirli vatandaşlar da, mutlaka mitinge katılacaklarını söyledi.

Bayram Tek, Başbakan Erdoğan'ı her zaman Kayseri'de görmekten mutluluk duyacağını ifade etti. Memleketin yararına olacak her türlü kararın arkasında olduklarını belirten Tek, "Son günlerdeki olaylara baktığımızda kafamız iyice karıştı. İki tarafı da dinliyoruz ama Başbakanımızın söyledikleri daha mantıklı ve makul geliyor. Milli İradeye Saygı Mitingi'ne de katılacağız" dedi.

Öte yandan mitingin yapılacağı kent meydanında da son hazırlıklar tamamlandı. Başbakan Erdoğan'ın halka hitap edeceği platform ve ses sistemleri kuruldu.

Başbakan Erdoğan /Bugün Cuma günü 14.30'da halka hitap ettikten sonra 18.00'da FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası açılış karşılaşmasını izleyecek.

Mitinge çevre illerle birlikte ilimiz Nevşehir ilçe beldelerinden çok sayıda vatandaşta katılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
2569 - 5 yıl önce
çünkü her dolan otobüs kayseriye gidiyor.kıskananlar çatlasın birileri gibi para karşılığı gitmiyor bu insanlar akın akın.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
nevşehirde ak parti teşkilatımı varda milllet akın akın kayseri gidiyor diyorsunuz? nerde o akın akın nevşehirli? bu sabah ak parti il başkanlığının önünden sadece bir tane otobüs vardı ve onlar gidiyordu kayseriye?... teşkilat olsa en az 10 otobüs yapması lazım kayseriye... bırakın adamı güldürmeyin allah aşkına...