banner461
banner195

Kazanan Uçhisar Olacak...

AK Partiden Uçhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Taygurt,Uçhisar da AK Parti aday adaylarının tatlı bir rekabet içerisinde olduğunu belirtirken, seçimlerle beraber Uçhisar'ın büyük kazanımlar elde edeceğini ifade etti.

Kazanan Uçhisar Olacak...
18 Kasım 2013 Pazartesi 17:46

banner143
banner134
Kurmuş olduğu profesyonel ekiple birlikte ciddi projeler üreteceklerinin altını çizen Taygurt, hem vizyon hem de misyon olarak Uçhisar kasabamız hak ettiği yere gelecek, deyim yerindeyse, Kapadokya nın giriş kapısı olarak hizmete doyacak, dedi.

"Uçhisar AK Parti Belde Belediye Başkan Aday adayı Ahmet Taygut FİB Haber Merkezimizi ziyaret etti."

AK Partiden Uçhisar Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Taygurt,Bugün Nevşehir'in sesi ve sitesi FİB Haber Merkezimizi ziyaret ederek Nevşehir'in en çok okunarak takip edilen İnternet Gazetemiz FİB Haber Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ile Aday adaylığı süreci ile yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Taygurt açıklamasında özlenen ve hayalini kurduğumuz Uçhisar için hazırladığımız Özel projelerimiz beldemizde göz kamaştıracak.Uçhisar sorunlarını da bu sorunların çözüm yollarını da çok iyi bildiklerini alt yapısı sağlam ve sağlıklı olarak içerisinde yaşayan tüm Uçhisarlı hemşerilerimiz ve yurt içi ve yurt dışından gelecek misafirlerimize layık hizmetler için projelerimiz hazır. Yaşlılarımız,Gençlerimiz engellilerimiz ve hanım kardeşlerimiz için Sosyal Belediyecilik çerçevesinde hazırladığımız büyük projelerimiz var .


Kazanan Uçhisar Olacak...!

Öte yandan aday adayı Taygurt Partimiz Teşkilatınca  aday gösterilmesi durumunda, kendisini de heyecanlandıran projeleri vatandaşlara anlatacağını ve bunun için sabırsızlandığını belirtti. Taygurt, İçerisinde bulundukları ve ülkemiz milletimiz ve partimiz adına büyük önem arzeden süreçte herkesi birlik beraberlik ve tek yürek olmaya davet etti.

 “Uçhisar ı marka bir kasaba yapacağız…”

Parti teşkilatımız bu göreve bizleri layık görür ve Uçhisarlı halkımızda teveccüh gösterirlerse Kasabamızı marka belde yapacağız. Niyet ve halisane düşüncelerimizle Gönül verdiğimiz AK Partimizle bu uğurda bu şuurla Bu kutsal Hizmet yolunda “Durmak Yok Yola Devam dedi..”

Allah utandırmasın.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uchisarlı vatandaş - 5 yıl önce
nedense her seçimde bu sloganla çıkıyorlar kanan ''uçhisar olacak'' ama nedense hep şeçim biter başkan seçilir 3 sene hiç birşey görmeyiz yatarlar son senelerde yol yaparlar akıllarınca kandıracaklar bizi hiçmi değişik biri olmaz geçen seçimlerdede kazanan uçhisar olucak demişlerdi seçim zamanı yaklaşınca bişeyler yapıyolar yeter
Avatar
taygurt - 5 yıl önce
kazanan mustafa zibel ve halk olcak!
Avatar
aklı selim düşünce - 5 yıl önce
uçhisarda yegane tek aday var aday adayı demiyorum tekkk aday.o da kadir yetgel bütün adaylarr kadir beyden tırsıyor.ne deyeyim adam gibi adam gerisi hava civa bir diyişle hikaye
Avatar
MARKA - 5 yıl önce
marka kasabamiza marka aday yakişir kadir yetkel den başkasi hayal...
Avatar
uçhisarlı - 5 yıl önce
tek çare sarı dayıı..
Avatar
karadayı - 5 yıl önce
arkadaşlar hayallerle yaşamayın.zibel mibel,acar,erdoğan 10 adaydan eleyin eleyin sadece kadir yetgel boş işlerle uğraşmayınnnnnn. uçhisar basit değil basit değilllll
Avatar
Uçhisarlı... - 5 yıl önce
tek yakışan sen olcaksın ahmet taygurt uçhisarın çocucugu başka yerlerde hizmet edip uçhisarı senede 1 gün bile bilmeyen insanlar aday olamaz yazık olur uçhisarımıza tek çare ahmet taygurt
Avatar
:)) - 5 yıl önce
seviyeli düşüncelerin için allah razı ve yolun açık olsun ahmet bey.. hakkında hayırlıysa rabbim sana baskanlıgı nasip eder inş.