banner461
banner195

Keleş, “Biz de Yalan Yok”

Saadet Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Dr. Uğur Keleş, Saadet Partisinde politika değil siyasetin yapıldığına dikkat çekerken, bu seçimde ülke genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de önemli bir oy potansiyeline ulaşabileceklerine inandığını söyledi.

Keleş, “Biz de Yalan Yok”
23 Ekim 2015 Cuma 13:30

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Dr. Uğur Keleş, Saadet Partisinde politika değil siyasetin yapıldığına dikkat çekerken, bu seçimde ülke genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de önemli bir oy potansiyeline ulaşabileceklerine inandığını söyledi.


Saadet Partisi çatısı altında yapılan siyasette yalana yer olmadığının altını çizen Milletvekili adayı Keleş, “Saadet Partisi Nevşehir Milletvekili adayları olarak bizler politika yapmamaya çalışıyoruz. Siyaset yapmaya çalışıyoruz. Milli Görüş çatısı altında siyaset yapmak çok kolay. Sadece doğruları söyleyeceksiniz. Bizde yalan yok. İşimize gelsin ya da gelmesin sadece doğruları söylüyoruz. Allah’ın izniyle 1 Kasım erken seçimlerinde Türkiye genelinde ve İlimizde iyi bir sonuç alacağımıza inanıyoruz. Toplumun her kesiminden bizleri dinleyip bizleri Mecliste görmek isteyen seçmenlerin sayısı hiç az değil. Lakin antidemokratik bir uygulama olan baraj sistemi nedeniyle bize oy vermeyi düşünenlerin çekindiğini görüyoruz. İnşallah bu seçimde bu düşünceyi yıkacağız. Biz toplumun her kesimini temsil ediyoruz. Sağcısı, solcusu her kesime hitap ediyoruz. Biz Büyük Türkiye Partisiyiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.