banner461
banner195

Kemal Kılıçdaroğlu Hakkında Nevşehir'den Suç Duyurusu

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı olarak, CHP 35. Olağan Kongresinde ve CHP grup toplantısında AK Parti Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsiyet haklarına saldırı kastıyla ağır hakaretlerde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu hakkında teşkilatı adına suç duyurusunda bulunduklarını belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu Hakkında Nevşehir'den Suç Duyurusu
27 Ocak 2016 Çarşamba 15:23

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı olarak, CHP 35. Olağan Kongresinde ve CHP grup toplantısında AK Parti Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsiyet haklarına saldırı kastıyla ağır hakaretlerde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu hakkında teşkilatı adına suç duyurusunda bulunduklarını belirtti. 
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı; “DİKTATÖR BOZUNTUSU OLMAKLA, NAMUS VE ŞEREF KAVRAMINI BİLMEMEKLE, ÇÖPE ATMAKLA,  YANİ SONUÇ OLARAK NAMUSSUZ VE ŞEREFSİZ OLMAKLA” itham etmenin Türk Ceza Kanununda suç olduğunu ve hiç kimsenin %52 oy oranı ile seçilmiş bir lidere hakarete bulunma hakkının olamayacağını belirterek kendileri gibi benzer şekilde bu durumdan rahatsız olan vatandaşlarımızın da suç duyurusunda bulunabileceklerini belirtti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Zekeriya çavuşoğlu - 2 yıl önce
La bu il Başkan'ı da iyi alışdı önüne geleni şikayet ediyor kime neyi ispatlamaya çalışıyon Başkan