banner461
banner195

Kim Demiş 3 Hayal Diye !

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Av. Ebubekir Gizligider, “Erken Kalkan Yol Alır” misali seçim çalışmalarına diğer partilerin adaylarından erken başladı.

 Kim Demiş 3 Hayal Diye !
13 Nisan 2015 Pazartesi 20:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Av. Ebubekir Gizligider, “Erken Kalkan Yol Alır” misali seçim çalışmalarına diğer partilerin adaylarından erken başladı.

AK Partinin 2011 seçimlerinde olduğu gibi 2015 Haziran seçimlerinde de üçüncü sıradan aday gösterdiği Av. Ebubekir Gizligider, Merkeze bağlı köylerde yaptığı ziyaretlerde Vatandaşın büyük bir ilgisi ile karşılaştı.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Fatih Güneş, Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz ve Partili yöneticilerin de katıldıkları ziyaretlerde vatandaşların büyük ilgisini gören AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili üçüncü sıra adayı Av. Ebubekir Gizligider, kahvehane toplantılarında da AK Partinin 4. dönemde yeniden Nevşehir’de 3 Milletvekilini meclise göndereceğinden emin konuştu.

Ziyaret edilen Köylerde halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Milletvekili Gizligider, AK Partinin 13 yıldır Türkiye’de yaptıklarını, Nevşehir’de yaptıklarını anlattı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
OSÇ - 3 yıl önce
Allah yar ve yardımcınız olsun. Benim de kanaatim 3 millet vekili "Mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler" gerisi teferruat.
Avatar
hayret - 3 yıl önce
sanki Niğde gibi tıp açtılar.
Avatar
biz diyoz - 3 yıl önce
biz diyoz sayın vekilim 3 hayal bunu da buraya yazıyorum 8 haziranda tekrar döner okuruz
Avatar
ardan - 3 yıl önce
vekiller ve belediye başkanı en son üniversiteye ne zaman gittiler sorun bakalım
Avatar
vatandas - 3 yıl önce
Benim vekilim Varol...
Avatar
Kavaklı uzun - 3 yıl önce
Fazla yorum yapıp kimse kendini üzmesin 7 Haziran herseyi gösterecek şimdiye kadar 3 gönderdik ne oldu bu seferde 1 olur insallah
Avatar
Asil Ak Partili - 3 yıl önce
Yahu MHP diyenler. Yapılan anketlere hiç bakmıyormusunuz, Ak Parti %47 diyor en az 280 milletvekili, kozaklı, gülşehir, derinkuyu, uçhisar, Ortahisar, bir yıldır ne yaptı millet hizmet istiyor. Allah'ın izni ile Ak Parti yine üç sıfır alacak. MHP ye destek verenler buraya yorum yazmasınlar.
Avatar
arslan - 3 yıl önce
MHP havası alır her zamanki gibi seçilse bile ne hizmet