banner461
banner195

“Kırat’ın Süvarileri Bu Ülkeyi Yeniden Kalkındırmak İstiyor”

Demokrat Parti Nevşehir Milletvekili adayı Ali Seçmen Çevik, Demokrat Partinin yeniden Ülkeyi kalkındırmak için Türk halkından destek beklediğini dile getirdi.

 “Kırat’ın Süvarileri Bu Ülkeyi Yeniden Kalkındırmak İstiyor”
30 Ekim 2015 Cuma 13:31

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Demokrat Parti Nevşehir Milletvekili adayı Ali Seçmen Çevik, Demokrat Partinin yeniden Ülkeyi kalkındırmak için Türk halkından destek beklediğini dile getirdi.

DP Nevşehir Merkez ilçe Başkanı Murat Kul ile birlikte Manşet Haber Ajansını ziyaret eden Ali Seçmen Çevik, “Demokrat Parti olarak 81 Vilayette, 85 seçim bölgesinde seçimlere katılıyoruz. Adaylarımız hazır ve seçim çalışmalarını yaptılar. İddiamız şu ki, Ülkemizde geçmişte yaptığımız hizmetleri yeniden Türk Milletinin hizmetine sunacak Partimiz hizmete hazır. 39 Yaşındaki genç genel başkanımız bu ülkenin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi biliyor. Türkiye’nin yeniden üreten bir ülke olması için gereken gayret gösterilecek. Yanlış uygulamalar düzeltilecek. Hukuksal ve Milli Eğitim alanında yapılan yanlışlar düzeltilecek. Demokrat misyonun kadrolarına Türkiye’nin ihtiyacı var. Sandıkta milletimiz Kırat’ı şahlandırırsa, Kırat’ın süvarileri insanlığa gereken hizmeti sunacaktır. Bu süvari kadrosuyla ülkemizi yeniden kalkındıracak. Meclisteki partilerin 7 Haziran’daki tavırlarını mutlaka değerlendirsinler” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.