banner461
banner195

Kıratlıoğlu, AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarlığı’ndan emekli Ahmet Esat Kıratlıoğlu, AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

 Kıratlıoğlu,  AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı
19 Şubat 2015 Perşembe 16:45

banner143
banner134

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarlığı’ndan emekli Ahmet Esat Kıratlıoğlu,  AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından oluşturulan AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı komisyonuna ön başvurusunu yapan Kıratlıoğlu, daha sonra AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’i makamında ziyaret ederek, resmi aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Türkiye’nin çeşitli İllerindE ki kamu kurum ve kuruluşlarda görev alan Kıratlıoğlu, son olarak Ulaştırma Bakanlığı’nda Müsteşar olarak görev yaptı ve emekli oldu.

Milletvekilliği seçimlerinin Türkiye’ye ve Nevşehir’e hayırlar getirmesini temenni eden Kıratlıoğlu, evli ve 1 çocuk babası.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
feramus - 3 yıl önce
Yapma ya şakamı """"""
Avatar
cabbar - 3 yıl önce
Helal arkandayız sende ikinci havaalanını yaparsın. ..öbürü uzak bizim mahalleye yap emi hemşerim
Avatar
meterisli - 3 yıl önce
Mevcut vekillerden belki iyi olur
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
3 millet vekilinin yaptığını tek başına yabacak insan çünkü ankarada cok büyük ağırlı var inşallah vekil olarak görmek istiyoruz
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
3 millet vekilinin yaptığını tek başına yabacak insan çünkü ankarada cok büyük ağırlı var inşallah vekil olarak görmek istiyoruz