banner461
banner195

Kıratlıoğlundan Vekillere Tavsiyeler

Kapadokya TV editörü Behçet Alkan’a konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Nevşehir’in eski ve tecrübeli siyasilerinden Esat Kıratlıoğlu, Nevşehir milletvekillerine halkla iç içe olmalarını tavsiye etti.

Kıratlıoğlundan Vekillere Tavsiyeler
19 Temmuz 2013 Cuma 15:06

banner143
banner134

 Kıratlıoğlundan Vekillere Tavsiyeler

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya TV ekranlarından kamuoyu ile paylaşılan röportajlarda Vatandaşların “Milletvekillerini hiç görmüyoruz ki, isimlerini hatırlayalım” şeklindeki sitemleri ekrana taşınmıştı.
Bu haberin ardından, Kapadokya TV editörü Behçet Alkan’a konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Nevşehir’in eski ve tecrübeli siyasilerinden Esat Kıratlıoğlu,  Nevşehir milletvekillerine halkla iç içe olmalarını tavsiye etti.
Kıratlıoğlu, “Ben 5 (beş) dönem boyunca parlamentoda görev yaptım. Nevşehir’in tüm köylerini beldelerini her yıl ikişer kez mutlaka ziyaret ettim. Şehirde kahvehanelerde sohbetler organize edip halkla iç içe olup sorunlarını ilk ağızdan dinleyip çözüm aradık. Her ay esnafı ziyaret eder sohbet ederdik. Ancak bugün aynı Nevşehir’de seçmen 2 yıldır vekillik yapanların isimlerini bile bilmiyor. Burada suç vekillerindir, Nevşehir’de milletvekilleri hakla temasa geçmiyor.” diye konuştu.
Nevşehir milletvekillerine seslenen Kıratlıoğlu, “televizyon kanallarında programlara katılmazsan, TBMM’de kürsüye çıkmazsan halk seni nasıl tanısın” diye çıkıştı.
“Seçimlerde oyları alan Başbakan Erdoğan’dır, halk Erdoğan’a oy veriyor. Milletvekilleri de onun sayesinde Meclis’e giriyorlar” ifadesini kullanan Kıratlıoğlu, “benim Nevşehir’in milletvekillerine tavsiyem var. Ama tavsiyem meşakkatli olduğu için uyacaklarını da sanmıyorum.  Halkın içine insinler, halkın içinde olmak sadece iftar çadırından kameralara poz vermek değildir. Yaz-kış halkı gezip dinleyip sorunlarına çözüm için koştursunlar. STK’ların tamamıyla her ay toplantı yapıp destek alsınlar” dedi.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yeni Yetmeler - 5 yıl önce
eski tüfekler pusuda bekliyor , fırsat bulsalar yeniden atlayacaklar siyaset piyasasına. ben de eskilere bir tavsiye , yeter artık , oturup torun büyütün , eski hükmünüz kalmadı .
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
oğlum bi git ya. nerden çıktın sen yine? gündemde devamlı adını korumak istiyosun galiba
Avatar
Yeminle aynı - 5 yıl önce
nevşehirdeki 3 vekilin adını çevremdeki birçok insan bilmiyor. bence vekiller bu haber sayesinde gerçekle yüzleşsinler. esad'a kızmak yerine bu açıklamaya gerekli kılan vekillere kızmak gerek
Avatar
Yeminle aynı - 5 yıl önce
nevşehirdeki 3 vekilin adını çevremdeki birçok insan bilmiyor. bence vekiller bu haber sayesinde gerçekle yüzleşsinler. esad'a kızmak yerine bu açıklamaya gerekli kılan vekillere kızmak gerek
Avatar
Durum deşarj oldu - 5 yıl önce
milletvekilleri secimden sonra hiçbir tv de görmedim. tbmm de konuştuklarına şahit olmadım. çok tanınan kişiler değil nerden bilelim adlarını diyenler bu sehirde var mı hala
Avatar
Nevşehir - 5 yıl önce
onlar nüfusu yaklaşık 300 bin olan nevşehire isimlerini yeteri kadar hizmetleriyle duyurdular el insaf yav el insaf herşeyi devletten bekliyorsunuz şapkanızı önünüze koyun bir düşünün biz herşeyi doğrumu yapıyoruz bilmiyoruz derken bile biraz utanır bilmeyenler için ben yazıyım a.erdal feralan,murat göktürk,ebubekir gizligider.
Avatar
Ne yapmış? - 5 yıl önce
esat beye sormak lazım bunca yıllık siyasi hayatında nevşehir için elle tutulur ne yapmış avanos için ne yapmış kozaklıya ne yapmış gülşehire ne yapmış ürgüp e ne yapmış.bıraksın hikaye okumayı vekillerimizden allah raı olsun yapılanları allahta görüyor bizlerde inkar edenleri allahta görüyor bizlerde.
Avatar
osman - 5 yıl önce
sayın bakan şuşnu iyi bilki gelecek nesiller seni asla hayırla anmayacaklardır. arkandan bırak fati̇hayi bir mum yakanın da olmayacaktır. eskiler senin dönemini de bilir senden sonra gelenlerin döneminide. son bir haber yeni gelenler senin direklerini bir bir söküp şebekeyi yer altına alıyorlar. yinede uzun ömürler dilerim.