banner461
banner195

Koç ‘’ Varol’un Nevşehir için Mecliste olması gerekiyor’’

MHP Nevşehir Milletvekili Aday adayı Av. Fazlı Koç MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol’un Nevşehir’in geleceği için mecliste olması gerektiğini kaydetti.

Koç  ‘’ Varol’un Nevşehir için Mecliste olması gerekiyor’’
03 Haziran 2015 Çarşamba 15:38

banner143
banner134

MHP Nevşehir Milletvekili Aday adayı Av. Fazlı Koç MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol’un Nevşehir’in geleceği için mecliste olması gerektiğini kaydetti.

MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç partisinin genel merkezi tarafından aday gösterilmedikten sonra bile partisi için gece gündüz seçim çalışmalarına devam ediyor. Koç, Nevşehir Milletvekili adayları ile fırsat buldukça seçim çalışmalarına katılarak hem partisine hem de milletvekili adaylarına destek olmaya devam ediyor. Koç, ‘’ MHP iktidarının senin Allah’ın izni ile Nevşehir’den yükselecektir. MHP Nevşehir 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Varol’un da T.B.M.M. ‘de Nevşehir’i temsil etmesi gerekiyor. Bugüne kadar AKP iktidarından üç milletvekili gidiyor sadece el kaldırıp el indirmek ile meşgul oluyorlar. Nevşehir’e hizmet getirdik diyorlar. Ancak gelin görün ki çevre illerimiz kalkınmışlık olmak üzere bir çok konularda bizleri geçtiler. Çevre illerde AKP hiçbir şekilde tulum yapamadı ancak hizmetler hep o illere gitti, gitmeye de devam ediyor. Neden çünkü AKP dışında ki milletvekili adayları mecliste ne olup bitiyorsa halkı ile paylaşıyor. İşte Nevşehir’e de bundan böyle diğer illerde olduğu gibi bir çok yatırım ve hizmetin gelmesi için Mehmet Varol’un mecliste olması gerekiyor. AKP milletvekillerinin halkımızı uyutmamaları için, Nevşehir’e yapılması gereken her şey için Mehmet Varol’un mecliste olması gerekiyor. 7 Haziran akşamında MHP Nevşehir’den en az bir milletvekili göndereceğine inancımız tamdır. Yolun açık olsun Nevşehir’im yolun hizmet aşkı ile yanmaya devam etsin Mehmet Varol’’ diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.