banner461
banner195

Kongrenin En Gür Sesiydi

Hafta sonunda Nevşehir’de yapılan Büyük Birlik Partisi İl Kongresinin en dikkat çeken ve konuşmasıyla diğerlerini gölgede bırakan isim Aksaray il başkanı Ahmet Karaman Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun 21. yüzyılın en önemli lideri olduğunu söyledi.

 Kongrenin En Gür Sesiydi
17 Şubat 2015 Salı 15:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda Nevşehir’de yapılan Büyük Birlik Partisi İl Kongresinin en dikkat çeken ve konuşmasıyla diğerlerini gölgede bırakan isim Aksaray il başkanı Ahmet Karaman Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun 21. yüzyılın en önemli lideri olduğunu söyledi.

Yazıcıoğlu’nun davasını sonsuza dek yaşayıp yaşatacaklarını belirten Karaman, “Zulümlerin yıldıramadığı Yiğit Muhsin’i Minnetle ve Şükranla anıyoruz. Ruhun Şad olsun. Hakikaten o 21. Yüzyılın lideriydi. Onu tüm dünya duydu ve izledi. 28 Şubat’ta herkesin sustuğu bir dönemde sanki darbe ona yapılmış gibi yiğit duruşuyla dikkat çeken bir liderdi. 10 yılını mahpus damında geçiren o lider ki, arkadaşları tahliye olmadığı için kendisi de tahliye olmayı reddeden bir liderdi o. Onda öyle bir iman vardı ki, O bin iman abidesi ve hürriyet güneşi idi. Bizler onu sonsuza dek yaşayacak ve yaşatacağız” diye konuştu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.