banner461
banner195

Konu Siyasi Zeminde Çözüme Kavuşturulmalı

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Türkiye – Bangladeş Dostluk Grubu Başkanı Av. Ebubekir Gizligider, Bangladeş’te Cemaat-i İslami Liderlerinden Abdülkadir Molla’nın idamı konusunu Habertürk TV kanalına değerlendirdi.

Konu Siyasi Zeminde Çözüme Kavuşturulmalı
14 Aralık 2013 Cumartesi 20:16

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Türkiye – Bangladeş Dostluk Grubu Başkanı Av. Ebubekir Gizligider, Bangladeş’te Cemaat-i İslami Liderlerinden Abdülkadir Molla’nın idamı konusunu Habertürk TV kanalına değerlendirdi.

Gizligider açıklamalarında, “Umarız kan dökülmeden konu siyasi zemine çekilir ve çözüme kavuşturulur. Konunun demokrasi çizgisinde siyasi bir mücadele olarak görülmesi arzu ediyoruz. Bu konuda gerek Cumhurbaşkanımız, gerek Başbakanımız ve gerekse Dışişleri başkanımız da bu yönde görüş ve taleplerini iletmişlerdi. Bu tip flaş hareketler Güney Doğu Asya gibi bir bölgede, üstelik 170 milyon insanın yaşadığı bir ülkede ciddi yankılar uyandırır. Bu idamların icra edilmemesi için gerek Birleşmiş Milletler, gerekse İslam Örgütü de girişimlerini sürdürüyor” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 5 yıl önce
maşallah bizim vekillerimiz bizlerin hakkını aramıyor diye çok ü zülüyorduk yanılıyormuşuz meğer bankldeşin bile haklarını savunuyormuş.
Avatar
kaymaklılı ali - 5 yıl önce
benim memleketimde yaşı büyütülerek idam edilenlere ne demeli önce kendi ayıbını temizle bu memlekette ne idamlar yapıldı sizlerin girişimlerini hiç kimse kale almaz herkes güler geçer gerçekçi olun gezi direnişinde ne gençleri kaybettiniz utanmadınızmı
Avatar
haha - 5 yıl önce
körler sağırlar birbirini ağırlar durumu ne yapcan gülücen artık
Avatar
EVVVET - 5 yıl önce
işinize geleni yayinlayin işinize gelmeyeni yayinlamayin birakin ya şu şeytandan daha cin olan feyza nin oyuncaği olmayin eşi olmuş yeteri kadar