banner461
banner195

Körükcü :Bilgi ve tecrübelerimi meclise taşıyacağım

Dr.Mustafa Körükcü'nün Nevşehir milletvekili aday adayı olması Avanos ilçesinde büyük sevinç yarattı.

Körükcü :Bilgi ve tecrübelerimi meclise taşıyacağım
22 Şubat 2015 Pazar 18:08

banner143
banner134

Avanos ta iki dönem Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı hizmetler ve Türkiye’nin örnek ilçe belediyesi ünvanını alan bu alanda çok sayıda ödülede layık görülen Dr. Mustafa Körükcü'nün AK Parti’den Nevşehir Milletvekili aday adayı olması başta Avanos olmak üzere büyük sevinç yarattı.

Belediye Başkanlığında edindiği tecrübesini milletvekili sıfatıyla Nevşehir ve Türkiye’ye  hizmet olarak aktarmayı hedeflediğini söyleyen Körükcü, “Bana bu fırsat verilirse, tüm zamanımı buna harcayacağım” dedi.

Körükcü’nün milletvekili olduğu taktirde Ankara’da Nevşehirlilerin Mecliste sesi olacağını söyleyen Avanoslular ise, Başkan Körükcü'nün arkasında dik duracaklarını ve ona güvendiklerini söylediler.

Avanos Belediyesi eski Başkanı Dr. Mustafa Körükcü’nün AK Parti’den milletvekili aday adayı olması Avanos ilçesinde büyük sevinç yarattı. Körükcü nün Milletvekili olduğu taktirde Nevşehir e büyük hizmet geleceğine inanadıklarını ifade ettiler.

Körükcü AK Parti teşkilat buluşmalarında bize destek veren herkese teşekkür ediyor tüm aday adayı arkadaşlarımada bol şanslar diliyorum dedi.

Körükcü 7 Haziran Çok Önemli...!

Birçok yeniliği ve değişikliği getiren AK Parti bu değişimi 2015'deki genel seçimlerden sonrada devam ettireceğini tüm kalbimle inanıyorum. 2015 seçimleri Türkiye de üç önemli unsurun başlangıcını yapacağını ve bunun devamını sağlayacağını düşünüyorum. Bunlardan birincisi Türkiye'nin gerçek manada milleti tarafından ve onun vekilleri tarafından daha sonra referandum gerekirse milletin onayı ile olacak sivil bir anayasa. 


İkincisi Cumhurbaşkanımızın başkanlığında başlattığı eve devam eden en önemli sorunları arasında yer alan çözüm süreci ve devamı olacak. 


3 hedef de paralel yapı ile mücadele olacaktır. Bu anlamda 2015 seçimleri Türkiye'nin en önemli virajlarından biri olacak. 2015 seçimlerinde hizmet edecek başta başkanımız Mehmet Ali Tanrıver ve AK Parti ekibine, onlarla birlikte hareket edecek ilçe teşkilatlarımıza Allah yardımcıları olmasını diliyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Avanoslu - 3 yıl önce
Sayın Körükçü pratisyen hekimdir DR ünvanı akademik ünvandır önce bu ünvanı kullanmayı bıraksın Avanos a güzel işler yaptı ama çok insanızda kırdı halktan çok kopuk makamına girmek zor işti bu böyle biline
Avatar
kara mustafa - 3 yıl önce
Avanos un yarışı sevinçle yarısı da şaşkınlıkla karşıladı vekillik yolundaki girişimini. Keşke 3. Sıraya koysalar da avanos seni istiyor mu istemiyor mu belli olsa...
Avatar
Uğraşmayın - 3 yıl önce
Dr Mustafa KÖRÜKCÜ adayımız sensin hak edende sensin Avanos sonuna kadar seninle

1-mustafa körükcü
2- irfan barut abimiz hayırlı olsun NEVŞEHİR
Avatar
erhan - 3 yıl önce
Aday olursa avanoslu olarak chp veya mhp ye oy atacagim.
Avatar
gerçek avanoslu - 3 yıl önce
belediye başkanlığı millete hizmet etme makamıdır. sohbet etme çay içme makamı değildir.dr. mustafa bey bu hizmeti fazlasıyla yapmıştır. millet vekili olursa onuda layıkıyla yapacak tek isimdir. avanoslulara tavsiyem bu fırsatı kaçırmayıp tam destek olmalarıdır.
Avatar
Ferhat - 3 yıl önce
mustafa körükçü ve irfan barut uğraşmayın
Avatar
Derinkuyulu - 3 yıl önce
Körükcü irfan barut ikisi birlikte nevşehiri nevşehir yapar
Avatar
DEMİRHAN - 3 yıl önce
yıllardır avanos tan vekil yok.mustafa körükçü bence ençok yakışan aday.çapıda tahsilide beceriside yeter.sayın gizligider ve mustafa açıkgöz de oldumu kadro tamamdır evallah