banner461

Köybaşı ve Hamleci aday adayı olmadı

AK Parti’de Cuma akşamı gece saatlerinde sona eren Nevşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurularında iki ismin olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Köybaşı ve Hamleci aday adayı olmadı
20 Kasım 2018 Salı 12:20

banner143
banner134

Geçtiğimiz yıllarda iki dönem AK Parti Nevşehir Milletvekilliği görevinde bulunan Rıdvan Köybaşı’nın son ana kadar aday adayı olabileceği kamuoyunda konuşulmuştu. Ancak kendisi bu konuda bir adım atmadı.

Öte yandan yaklaşık 3 yıl süreyle AK Parti’nin kadın kolları başkanlığı görevinde bulunan, Nevşehir belediye meclis üyesi de olan Ayşe Hamleci’de aday adaylığı konusunda yapılan haberlere karşın bu konuda kararsız kaldı ve aday adaylığı başvurusunda bulunmadı.

2019 Yerel seçimleri öncesinde AK Parti'den Nevşehir belediye başkan aday adayları belli oldu. 10 Aday adayı AK Parti'den Nevşehir Belediye Başkan Adayı olmak için yarışacaklar. Savaş Benli, Süleyman Özgün, Kamil Duru,  Sedat Cantekin, Mehmet Yalçın, Oğuzhan Köylü,  Şevki Gedik, Ülkü Aslan, Rasim Arı ve hali hazırda Nevşehir Belediye Başkanlık görevini sürdüren Atilla Seçen ise bu listede yer alıyor.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.