banner461
banner195

Kubat Nevşehir’i Salladı

Nevşehir muhteşem bir konserle yaza merhaba dedi. Bülent Tekiner Gönüllüleri tarafından Türk Telekom Meydanında düzenlenen dev etkinliğe yağmura aldırış etmeyen binlerce kişi katıldı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Kubat şarkılarıyla Nevşehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

 Kubat Nevşehir’i Salladı
04 Haziran 2015 Perşembe 16:58

banner143
Kubat Nevşehir’i Salladı
İlgili Galeriye Git
banner134

NEVŞEHİR-  CHP Nevşehir 1. Sıra Milletvekili adayı Bülent Tekiner’e gönül veren “Bülent Tekiner Gönüllüleri” tarafından düzenlenen ücretsiz halk konserinde Nevşehirliler Kubat ile coştu. Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'ün de katıldığı konserde Türk Telekom Meydanı'nı dolduran, büyük çoğunluğunu kadın ve gençlerin oluşturduğu binlerce Nevşehirli, Kubat'ın söylediği hareketli ve birbirinden güzel türkülerle gönüllerince eğlenerek, unutulmaz bir akşam yaşadı.

 

TEKİNER’DEN KUBAT’A ÇİÇEK

Konser öncesinde alanı dolduran binlerce kişinin sevgi gösterileri arasında sahneye çıkan Nevşehir Milletvekili adayı Bülent Tekiner, “Her şeyden önce çok sevdiğim ve değer verdiğim sevgili dostum Bülent Tekiner için Nevşehir’deyim” diyen Kubat’a çiçek verdi. Kısa bir konuma yaparak vatandaşlara seslenen Tekiner, “Burada bir konuşma yapmayacaktım çünkü tüm Nevşehir burada. Her siyasi görüşten her kökenden insanlarımız burada hepinize hoş geldiniz diyorum. İnşallah 8 Haziran sabahı çok ama çok güzel bir pazartesiye uyanacağız” dedi.

 

ALTINOK ÖZ’DEN BÜYÜK DESTEK

Kubat tarafından konser sırasında sahneye davet edilen İstanbul Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’de, Nevşehir 1. Sıra Milletvekili Adayı olan Bülent Tekiner'in, uğradığı silahlı saldırı sonucu 1980’de öldürülen CHP Milletvekili ve İl Başkanı Zeki Tekiner’in oğlu olduğunu hatırlatarak,  “1978 yılında ben Nevşehir'de doktorluk yaptım. O dönemde CHP İl Başkanı olan Rahmetli Zeki Tekiner ile beraber çalıştık. Hem bir ağabeyim hem de iyi bir dostumdu. Kendisine bir minnet duygum var ve onun oğlunun yanında olma gereği duydum.” Diye konuştu.

 

YOĞUN YAĞIŞA ALDIRIŞ ETMEDİLER

Türk Telekom meydanını dolduran yaklaşık 6 bin kişi, güçlü yorumu ve tarzıyla müzik severlerin beğeniyle takip ettiği Kubat’a yağan yoğun yağmura aldırış etmeden 2 saat boyunca eşlik ederken, Mustafa Namlı’da misafir sanatçı olarak sahne aldı ve konser alanını coşturdu.

 

TEKİNER ANKARA HAVASI OYNADI

Kubat’ın şarkılarına eşlik eden Bülent Tekiner, konsere katılan vatandaşların arasına karışarak Ankara havası da oynadı.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sarı - 3 yıl önce
yolun açık olsaun