banner461
banner195

Kurt CHP Nevşehir İl Başkan adaylığını açıkladı “Bu Bayrak Yarışını Bir Adım Daha İleri Götürmek İçin Aday Olduk”

Cumhuriyet Halk Partisinde 23 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilecek il kongresi öncesinde bir toplantısı düzenleyen Dr. Süleyman Kurt, adaylığını açıklarken kimseyi eleştirmek ya da yermek hesabında bulunmadıklarının da altını çizdi.

Kurt CHP Nevşehir İl Başkan adaylığını açıkladı “Bu Bayrak Yarışını Bir Adım Daha İleri Götürmek İçin Aday Olduk”
21 Aralık 2015 Pazartesi 14:49

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinde 23 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilecek il kongresi öncesinde bir toplantısı düzenleyen Dr. Süleyman Kurt, adaylığını açıklarken kimseyi eleştirmek ya da yermek hesabında bulunmadıklarının da altını çizdi.

CHP İl Başkanlığında bir basın toplantısı düzenleyen Kurt, bu işi daha iyi yapabileceklerine inandıkları için aday olduklarının altını çizdi.

Basın Toplantısı öncesinde İl Başkanı Kamil Gülmez ve yönetimine de il kongresinde başarılar temenni eden Dr. Süleyman Kurt, “23 Aralık Çarşamba günü yapılacak olan il kongremizde CHP İl Başkanlığına değerli arkadaşlarımla birlikte adayız. Bu adaylığımızın nedeni kesinlikle mevcut İl Başkanımız Sayın Kamil Gülmez ve yönetimine ya da diğer aday olmayı düşünenleri eleştirmek, yermek ya da yetersiz olduklarını düşündüğümüzden değildir. Bu bayrak yarışını bir adım daha ileri götürmek için aday olduk. Bu işi daha iyi yapabileceğimizi düşündüğümüz için il başkanlığına ve yönetimine talip olduk” dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.