banner461
banner195

Kurtulmuş Nevşehir'e Miting İçin Geliyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Nevşehir’e mitinge geliyor.

Kurtulmuş Nevşehir'e Miting İçin Geliyor
01 Mart 2014 Cumartesi 18:11

banner143
banner134

30 Mart 2014 tarihinde yapılan olan mahalli idareler seçimleri öncesinde siyasi partiler seçim çalışmalarına hız verdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Nevşehir’de miting programı bulunmamasından dolayı Nevşehir’e Genel Başkan ve Bakanlar geleceğini açıklanmıştı.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş bu kapsamda 9 Mart 2014 Pazar günü Nevşehir’e geliyor. Kurtulmuş Nevşehir’de bir miting yapacak ve 30 Mart 2014 seçimlerinde AK Parti’ye ve Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver için destek isteyecek.Öte yandan 9 Mart 2014 Pazar günü akşam geleceği açıklanan sanatçı Uğur Işılak’da AK Parti’nin mitinginde Nevşehir’de konser verecek. Işılak özellikle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için seslendirmiş olduğu dombura şarkısı ile Nevşehirlileri coşturacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vezir - 4 yıl önce
Vezir hamle yapıyorsa, şah sıkışmış demektir.
Avatar
demokrat - 4 yıl önce
hoş geldiler sefa geldiler daha birkaç ay önce akp nin arkasından atıyordu,şimdide chp ve mhp yemi atacak acaba hepimizin oyu mhp ye yemezler artık.
Avatar
dunya - 4 yıl önce
sayın başbakan gönüllere taht kurmuş
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
ne hüsranlıdır arkadas bu adam has partideyken ne de guzel atıyordu tayyipin arkasında telekomun orda sımdı onun yardımcısı sıfatıyla gelıyor :) cok komıksınız ---oylar varola-- mehmet varol--
Avatar
Şahin Yılmaz - 4 yıl önce
hani geliyordu? niye gelmiyormuş ki :-)
Avatar
hayrola - 4 yıl önce
sen değilmiydin bunlar hırsız şöyle böle diyipte içlerine giren gelme gerek yok senin gibi tutarsız insanların memlekete gelmelerine zaten memleketimizde senin gibi yeterince adamlar var.
Avatar
Nevşehir - 4 yıl önce
bence nevşehir halkına yapılmış bi haksızlık olarak görüyorum tek kelime ile vefasızlık. kaç dönemdir nevşehir kazanıyor ayıp
Avatar
süleyman - 4 yıl önce
demekki tayyeap unvırı gözden çıkartmış.. noımını yolladıgına göre. bu noımının lafınada itibar edilmez. bu degilmiydi harun gibi gelip karun oılmayacagız diyen demekki karun olmayı kafasına koymuş:)))