banner461
banner195

Lara Kolejinde Öğretmenler Günü Kutlaması

Özel Nevşehir Lara Koleji 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle sürpriz bir kutlama yaptı. Lara Koleji öğrencisi olan ve velisi öğretmenlik mesleğini icra eden çocukların her birine birer gül hediye edildi.

Lara Kolejinde Öğretmenler Günü Kutlaması
26 Kasım 2013 Salı 11:43

banner143
banner134

 Lara Koleji Müdürü Ulaş İnönü “bir milletin geleceğini oluşturan öğrencileri eğiten ve onlara zamanın bilgilerini veren öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Özellikle dünyanın dört bir tarafındaki uzak ülkelerde memleket hasretiyle hizmet eden öğretmenlerimize ve ülkemizin doğu ve güneydoğusunda zor şartlar altında vazifelerine devam eden öğretmenlerimize teşekkür borçluyuz. Gerek okul gerek dershane gerekse diğer eğitim öğretim kurumlarında öğretmenlik vazifesine devam eden fikir işçileri öğretmenlerimize milletimizin verdiği kıymet ortadadır.24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle tüm meslektaşlarımızı tebrik ediyor başarılar diliyorum Lara Koleji olarak bu günü kendi öğretmen velilerimize gönderdiğimiz bir gülle kutlamayı tercih ettik Çünkü biliyoruz ve inanıyoruz ki, gül güller arasında yetişir” dedi.

   Öğrenciler okul idaresinin bu sürpriz hediyesine karşılık teşekkür ettiler ve hediye edilen güllerle beraber günün hatırası olarak fotoğraf çektirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.